| 22.05.2008, 21:59.50 | |
Diablocam light 2.3Od kdy jsou v prodeji Diablocam light 2.3? |
![]() Jira |
| 22.05.2008, 23:16.17 | |
RE: Diablocam light 2.3cca měsíc |
![]() poky1 |
| 22.05.2008, 23:18.54 | |
RE: Diablocam light 2.3Poky1, je mi totiž divný tento inzerát. PRODÁM...Modul Diablocam light 2.3 Stáří prodávaného výrobku (v měsících): 3 |
![]() Jira |
| 22.05.2008, 23:21.57 | |
RE: Diablocam light 2.3aha, on prodává i na aukru, vím o koho se jedná, tam měl cenu 2600, ale neprodal nic, na 130 kšeftů 5 negativních komentářů |
![]() poky1 |
| 22.05.2008, 23:24.47 | |
RE: Diablocam light 2.3Chápu to dobře, že to není originál 2,3. Jestli je to vůbec Diablo? |
![]() Jira |
| 22.05.2008, 23:30.18 | |
RE: Diablocam light 2.3nevím jestli je nebo není, vím jen tohle, taky jsem to sondoval, je z Prahy, doporučoval bych osobní odběr. Na druhou stranu za poslední měsíc nemá žádný negativ a prodává satelitní techniku, takže se podívat na fotky zadní strany 2.3 a nejradši si cam nechat předvést v praxi, vyskytuje se i zde, ale nick nevím |
![]() poky1 |
| 22.05.2008, 23:33.16 | |
@JiraOno pri podávaní inzerátu ti vyhodí "Použité zboží v BAZARu může být staré min. 3 měsíce" , aj keby si chcel predať funglovku... |
![]() Ferrari |
| 22.05.2008, 23:51.22 | |
RE: Diablocam light 2.3Takže zadáš 1 měsíc a naskočí 3? Tak to je trochu divný. Co na to redakce. |
![]() Jira |
| 23.05.2008, 00:08.42 | |
RE: Diablocam light 2.3Zadáš 1 a vyskočí ti okno s textom, čo som uviedol. A kým nedáš 3 a viac, tak ťa nepustí ďalej. |
![]() Ferrari |
| 24.05.2008, 18:12.06 | |
RE: Diablocam light 2.3Ahoj,byl jsem 2dny mimo,ale muzu potvrdit,že to jsou 2.3, byl jsem si pro něj osobně, je docela v pohodě. |
![]() decmen |