Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
22.05.2008, 21:59.50

Diablocam light 2.3

Od kdy jsou v prodeji Diablocam light 2.3?
uživatel
Jira
22.05.2008, 23:16.17

RE: Diablocam light 2.3

cca měsíc
uživatel
poky1
22.05.2008, 23:18.54

RE: Diablocam light 2.3

Poky1, je mi totiž divný tento inzerát. PRODÁM...
Modul Diablocam light 2.3
Stáří prodávaného výrobku (v měsících): 3
uživatel
Jira
22.05.2008, 23:21.57

RE: Diablocam light 2.3

aha, on prodává i na aukru, vím o koho se jedná, tam měl cenu 2600, ale neprodal nic, na 130 kšeftů 5 negativních komentářů
uživatel
poky1
22.05.2008, 23:24.47

RE: Diablocam light 2.3

Chápu to dobře, že to není originál 2,3. Jestli je to vůbec Diablo?
uživatel
Jira
22.05.2008, 23:30.18

RE: Diablocam light 2.3

nevím jestli je nebo není, vím jen tohle, taky jsem to sondoval, je z Prahy, doporučoval bych osobní odběr. Na druhou stranu za poslední měsíc nemá žádný negativ a prodává satelitní techniku, takže se podívat na fotky zadní strany 2.3 a nejradši si cam nechat předvést v praxi, vyskytuje se i zde, ale nick nevím
uživatel
poky1
22.05.2008, 23:33.16

@Jira

Ono pri podávaní inzerátu ti vyhodí "Použité zboží v BAZARu může být staré min. 3 měsíce" , aj keby si chcel predať funglovku...
uživatel
Ferrari
22.05.2008, 23:51.22

RE: Diablocam light 2.3

Takže zadáš 1 měsíc a naskočí 3? Tak to je trochu divný. Co na to redakce.
uživatel
Jira
23.05.2008, 00:08.42

RE: Diablocam light 2.3

Zadáš 1 a vyskočí ti okno s textom, čo som uviedol. A kým nedáš 3 a viac, tak ťa nepustí ďalej.
uživatel
Ferrari
24.05.2008, 18:12.06

RE: Diablocam light 2.3

Ahoj,byl jsem 2dny mimo,ale muzu potvrdit,že to jsou 2.3, byl jsem si pro něj osobně, je docela v pohodě.
uživatel
decmen