Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 00:11.40

aky soft

mam G.Interstar 7800 premium aky soft aby išiel paket Digi a kluče kde zoženiem
uživatel
jojo38
23.05.2008, 09:13.40

RE: aky soft

http://sat-gi.mafro.info/ tu máš čo potrebuješ .Soft z novembra a v pohode.Klúče musíš pohladať na nete skus http://www.dvbsoft.eu/ registrácia nutná. caoo
uživatel
Patko
24.05.2008, 15:35.22

JOJO38

MAM TAM soft 15.11.2007 Premiere OK. Polsat OK.ale Digi mi nenabehlo aj kluče som zadal poradte
uživatel
jojo38
24.05.2008, 22:50.56

jojo38

už to ide
uživatel
jojo38