Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 02:41.42

DUOLABS Q-BOX ONE FULL

Tohle jsem našel v mejlu, co vy na to?
Horka novinka od firmy DUOLABS Q-BOX ONE FULL - testujeme jej pro Vas a recenzi si muzete v nejblizsi dobe precist na serveru www.parabola.cz
více detajlů zde http://www.tvDigitalne.cz/index.php?detail=503
uživatel
poky1
23.05.2008, 07:26.52

Q-BOX

Je na stranke laki aj foto.Ma zabudovane diablo cam.v 2.3.
uživatel
jaroecg