| 23.05.2008, 02:41.42 | |
DUOLABS Q-BOX ONE FULLTohle jsem našel v mejlu, co vy na to?Horka novinka od firmy DUOLABS Q-BOX ONE FULL - testujeme jej pro Vas a recenzi si muzete v nejblizsi dobe precist na serveru www.parabola.cz více detajlů zde http://www.tvDigitalne.cz/index.php?detail=503 |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 07:26.52 | |
Q-BOXJe na stranke laki aj foto.Ma zabudovane diablo cam.v 2.3. |
![]() jaroecg |