| 23.05.2008, 06:51.10 | |
Dotaz z praxe prijmu O2 TV a vysokorychl.internetuZdravim,dotazuji Vas,kdo vyuzivate tuto sluzbu:- jaka je subjektivni kvalita zejmena HD ,prip.SD programu (kdyz mapr.zaznamenam HDTV program ze SKYSTAR HD na PC lita datovy tok pri sportu mezi 10 - 20 Mbit/s) , - jaka je relativni rychlost prepinani programu (napr.oproti satelitnimu prijimaci se zakodovanym kanalem), - kdyz sleduji napr.HD program,co se deje s vysokorychlostnim internetem (napr.jde hrat po siti,nebo stahovat z netu rozumne data)? Neni mi zcela jasne,jak se to na metalickych nekoaxialnich kabelech necha provozovat a to jeste je mozne provozovat 2 set-top boxy?Diky |
![]() hdpe |
| 23.05.2008, 07:21.24 | |
RE: Dotaz z praxe prijmu O2 TV a vysokorychl.i...Programy se přepínají na ústředně, takže časová prodleva tam je v řádu 2-4 vteřiny a samozřejmě TV "užírá" datový tok, čili zpomaluje rychlost netu. |
![]() technikTKR |
| 23.05.2008, 07:35.41 | |
ty brďotak ty 4s jsou fakt brutální. To by mě jistě trefil šlak. :O |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 16:15.05 | |
RE: Dotaz z praxe prijmu O2 TV a vysokorychl.i...V realu je to celkem v pohode, rekl bych zhruba jako u nekterych prijimacu, dualsrac od Digi je na tom zhruba stejne a neprepina to na ustredne.Kvalita obrazu je o neco horsi nez CSlink. Kvalita obrazu se meni podle zatizeni linky, ale nerekl bych ze primo umerne tomu, jak vyuziva internet primo ten uzivatel, spis asi jakje zatizeny DSLAM celkove. Napr. v nocnich hodinach je obraz znatelne lepsi. |
![]() J a |