Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 06:54.40

Výpověď Digi na adresu?

Ahoj všem, potřeboval bych poslat výpověď Digi, ale na kterou adresu to mám poslat? Na Spielberk Office Center, Holandská 1 Brno (to je na smlouvě) nebo na Digi TV Czech Republic, P.O. BOX 34, 639 34, Brno 39 ?
Děkuji za upřesnění...
uživatel
Pájík
23.05.2008, 07:18.50

RE: Výpověď Digi na adresu?

To je úplně jedno. A když to pošleš na obě, tak se nic nestane :-)
uživatel
technikTKR
23.05.2008, 07:19.39

RE: Výpověď Digi na adresu?

Copak, toľko vychvaľovaná služba, za tak málo korún sa už zunovala?
uživatel
Crescenzio
23.05.2008, 07:40.38

RE: Výpověď Digi na adresu?

já posílám všechno na tu korespondenční co je ve smlouvě (špílberg ofis) a vždycky všechno vyřízený v pohodě po třech dnech (objednání a zrušení HBO). takže tohle bych poslal taky tam.
uživatel
moonword
23.05.2008, 07:57.09

@Crescenzio

už sis prohlídnul 11992 transpondér CSlinku po přidání úžasné nové zpravodajské televize Z1? nepřipomíná ti to něco? mně jo. tolik vychvalovanej CSlink se dostal na tomhle transpondéru přesně na úroveň Digi tv. sledovatelná je tam teď akorát nova a viasaty (u těch to držej evidentně výš na úkor ostatních) z toho co mám možnost vidět.
uživatel
moonword
23.05.2008, 08:59.39

RE: Výpověď Digi na adresu?

Děkuji,..pošlu na ten Špilas :-)) Jinak na menší obrazovku a CRT to jde...
uživatel
Pájík
23.05.2008, 12:50.03

RE: Výpověď Digi na adresu?

Mě zrovna včera přišel od Digi dopis, kde mě mimo jiné sdělují, že jejich korespondenční adresa je : Digi Czech Republic, P.O. BOX 34, 639 34, Brno 39
Veškerou korespondenci po zkušenostech posílám doporučeně a na dodejku - přijde mi od nich orazítkovaný lístek, že převzali..
uživatel
Petbox