Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 06:58.11

tak trochu mimo

robia niekomu vo vacich firmach el.revizie PC?
nas k tomu tlacia tak hladam info
uživatel
Duzu
23.05.2008, 07:22.33

RE: tak trochu mimo

Co bys tam revidoval?
uživatel
technikTKR
23.05.2008, 07:51.00

Téma: tak trochu mimo

Nedavno bol u nás inšpektor z Úradu Bezp. Práce a tiež sa vypytoval na také veci či robíme kontroly /nie revízie/ chladničky,mikrovlnky,kávovaru,PC - avšak pristupoval k tomu tak benevolentne akoby sa nám snažil niekoho na to dohodiť.
uživatel
Rasto
23.05.2008, 12:24.08

RE: tak trochu mimo

ano revize na to se dělaji každé dva roky u nás v práci tomu říkame revize el.spotřebičů.
uživatel
Miroslav B
23.05.2008, 12:39.34

RE: tak trochu mimo

U bývalého zaměstnavatele to taky fungovalo. Asi v rámci dodržování zásad požární ochrany ;P
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 12:48.52

RE: tak trochu mimo

Určitě revizáci nepolezou do PC,ale proměří napájecí kabely,zda mají požadované parametry.
uživatel
hobza
23.05.2008, 13:06.00

RE: tak trochu mimo

A proč by ne? Co když ti někdo pošle hiv-smajlíka, který zdesetinásobí otáčky hardu, třením vznikne teplo, někdo přihodí stéblo slámy.. :-/ :lookaround: :bomb: :fuming:
uživatel
Tomik535
24.05.2008, 19:15.55

RE: tak trochu mimo

U nas v praci se to take pravidelne dela a plno privodnich snur k PC je vadnych protoze jsou lisovany a narusta odpor spojeni a potom neodpovida snura norme pro ochranny kolik (mnohem vetsi odpor nez norma stanovi) a je potreba tuto snuru vymenit. :bigeyes:
uživatel
pppegas