| 23.05.2008, 06:58.11 | |
tak trochu mimorobia niekomu vo vacich firmach el.revizie PC?nas k tomu tlacia tak hladam info |
![]() Duzu |
| 23.05.2008, 07:22.33 | |
RE: tak trochu mimoCo bys tam revidoval? |
![]() technikTKR |
| 23.05.2008, 07:51.00 | |
Téma: tak trochu mimoNedavno bol u nás inšpektor z Úradu Bezp. Práce a tiež sa vypytoval na také veci či robíme kontroly /nie revízie/ chladničky,mikrovlnky,kávovaru,PC - avšak pristupoval k tomu tak benevolentne akoby sa nám snažil niekoho na to dohodiť. |
![]() Rasto |
| 23.05.2008, 12:24.08 | |
RE: tak trochu mimoano revize na to se dělaji každé dva roky u nás v práci tomu říkame revize el.spotřebičů. |
![]() Miroslav B |
| 23.05.2008, 12:39.34 | |
RE: tak trochu mimoU bývalého zaměstnavatele to taky fungovalo. Asi v rámci dodržování zásad požární ochrany ;P |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:48.52 | |
RE: tak trochu mimoUrčitě revizáci nepolezou do PC,ale proměří napájecí kabely,zda mají požadované parametry. |
![]() hobza |
| 23.05.2008, 13:06.00 | |
RE: tak trochu mimoA proč by ne? Co když ti někdo pošle hiv-smajlíka, který zdesetinásobí otáčky hardu, třením vznikne teplo, někdo přihodí stéblo slámy.. :-/ :lookaround: :bomb: :fuming: |
![]() Tomik535 |
| 24.05.2008, 19:15.55 | |
RE: tak trochu mimoU nas v praci se to take pravidelne dela a plno privodnich snur k PC je vadnych protoze jsou lisovany a narusta odpor spojeni a potom neodpovida snura norme pro ochranny kolik (mnohem vetsi odpor nez norma stanovi) a je potreba tuto snuru vymenit. :bigeyes: |
![]() pppegas |