| 23.05.2008, 07:12.33 | |
Illusion M3Asi po pol hodine mi na obrazovke vypíše "Výstraha a stlač OK". Napätie na na LNB klesne na 1,8V. Po stlačení OK a opätovnom zapnutí ide znova asi pol hodiny. Takto sa správa len pri vertikálnej polarizácii a len pri vyžších kmitočtoch, napr.Čech-link.Vie niekto poradiť? |
![]() saten |
| 23.05.2008, 07:40.21 | |
Illusion M3Niekedy pomôže reinštalácia základného softu,ale najskôr skús odpojiť koax do anteny či to spraví tiež.Potom skontro-lovať kabel a konvertor.Mne osobne pár krát pomohlo preinštalovať iný SW. |
![]() dziki |
| 23.05.2008, 08:07.55 | |
Ilusion m3Softem to není je to v menu-máš tam něco vypnuté už si to nepamatuji ale kolegovi to dělalo něco jsem tam přepnul a rok v poho |
![]() donkarlos |
| 23.05.2008, 08:20.56 | |
RE: Illusion M3skus killera a new soft |
![]() reavis |
| 23.05.2008, 08:49.11 | |
RE: Illusion M3Killera som skúšal a aj rôzne softy, no stále rovnako.Myslim, že by to mohlo byť v tom menu niečo vypnuté. Donkarlos skús ešte porozmýšľať. |
![]() saten |
| 23.05.2008, 10:39.59 | |
RE: Illusion M3skus pozret ci nahodou mas koax v stb spravne pozri nadstavenia lnb a tak trochu pohýb šedou hmotou :))) |
![]() apetitius |