Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 07:12.33

Illusion M3

Asi po pol hodine mi na obrazovke vypíše "Výstraha a stlač OK". Napätie na na LNB klesne na 1,8V. Po stlačení OK a opätovnom zapnutí ide znova asi pol hodiny. Takto sa správa len pri vertikálnej polarizácii a len pri vyžších kmitočtoch, napr.Čech-link.
Vie niekto poradiť?
uživatel
saten
23.05.2008, 07:40.21

Illusion M3

Niekedy pomôže reinštalácia základného softu,ale najskôr skús odpojiť koax do anteny či to spraví tiež.Potom skontro-lovať kabel a konvertor.Mne osobne pár krát pomohlo preinštalovať iný SW.
uživatel
dziki
23.05.2008, 08:07.55

Ilusion m3

Softem to není je to v menu-máš tam něco vypnuté už si to nepamatuji ale kolegovi to dělalo něco jsem tam přepnul a rok v poho
uživatel
donkarlos
23.05.2008, 08:20.56

RE: Illusion M3

skus killera a new soft
uživatel
reavis
23.05.2008, 08:49.11

RE: Illusion M3

Killera som skúšal a aj rôzne softy, no stále rovnako.
Myslim, že by to mohlo byť v tom menu niečo vypnuté.
Donkarlos skús ešte porozmýšľať.
uživatel
saten
23.05.2008, 10:39.59

RE: Illusion M3

skus pozret ci nahodou mas koax v stb spravne pozri nadstavenia lnb a tak trochu pohýb šedou hmotou :)))
uživatel
apetitius