Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 07:58.09

premiere

Zdravím, jaké máte zkušenosti s nabídkou premiere, vysílají ještě nabídku několika kanálu kolem F1 ?
uživatel
frank1
23.05.2008, 08:23.09

RE: premiere

Ano.
uživatel
milord
23.05.2008, 08:37.23

RE: premiere

tak ale došlo k přejmenování všech kolem F1, protože v nabídce kanálu od ASTRY to nemohu najít...
uživatel
frank1
23.05.2008, 09:09.42

RE: premiere

Jsou na Directech.
uživatel
milord
23.05.2008, 09:27.18

RE: premiere

directech??
uživatel
frank1
23.05.2008, 09:34.37

RE: premiere

Určitě!!!!!Ty nemáš directy naladěné???
uživatel
milord
23.05.2008, 09:43.29

RE: premiere

aha to jsou kanály asi , že. No mám tam nějaké premiere 1- 8 tušim, a jso utam i nějaké kanály neznačené jako premiere jen nějaká zkratky..... Takže F1 jede na všech directech tedy , ano?
uživatel
frank1
23.05.2008, 10:00.40

RE: premiere

Dej mail.
uživatel
milord
23.05.2008, 10:15.10

RE: premiere

milhaus@click.cz
uživatel
frank1
23.05.2008, 10:26.36

milord

ak ti to nebude robiť problém pošli plís info o direktoch aj mne... diky ifuska@centrum.sk R^
uživatel
ifuska
23.05.2008, 13:37.16

milord

dikes R^
uživatel
ifuska
23.05.2008, 14:17.00

RE: premiere

http://www.flysat.com/premiere.php
uživatel
lubomir63