| 23.05.2008, 08:34.14 | |
spojení s Humax CR-FOX CIDobrý den.Zakoupil jsem Digitální satelitní přijímač CR-FOX CI a rád bych prostřednictvím konektoru RS-232 a PC upravil jeho nastavení k obrazu svému. Bohužel se mě nedaří pomocí PC uskutečnit spojení. Používám kabel Null modem (křížený 2,3,5) a program Formula V3 v3.28. Přečetl jsem si manuál, provedl nastavení programu a opsal a doplnil "Systém ID" z přijímače. Bohužel ať zapínám satelit, vypínám a nebo dělám jakoukoliv kombinaci, nikdy nedojde ke spojení s PC. Vždy to píše že čeká na spojení. Prosím o radu. Dik |
![]() carlosovo |
| 23.05.2008, 11:52.55 | |
RE: spojení s Humax CR-FOX CIStáhni si Editor z css fóra, ten je funkční.http://www.cssf.cz/showthread.php?t=30440 |
![]() Zip |