| 23.05.2008, 08:39.33 | |
cs-linkporadte, prosim vas, co s TaT kartou aktivovanou v 2.polroku 2007, som ju dlhsie nepouzil, mozno stvrtrok a mi nabehne len prima a ct2. Nechal som na ct1 aj na nove dost dlho, vytiahol som kartu a zasunul naspat, nepomohlo. Mam aj skylink-kartu v cw vo fergusone7318. dakujem za radu |
![]() rick |
| 23.05.2008, 09:16.42 | |
RE:cs-linkNo jo-Ferguson.Zkus ji nechat rozjet u někoho jiného kdo má přijímač s originál Cryptoworks. |
![]() BIDLO |
| 23.05.2008, 11:05.33 | |
RE: cs-linkVčera jsem to řešil, nechto na tom kanále dýl asi tři hodiny a pak se to rozběhne..nejlepší přes noc.. |
![]() samot |
| 23.05.2008, 11:06.15 | |
RE: cs-linkMyslím na tom kanále co Ti funguje |
![]() samot |
| 23.05.2008, 12:42.35 | |
RE: cs-linkoriginal cryptoworks mam aj ja ale v nom skylink, takze by mohlo pomoct prehodit tat-cslink do cw a skylink do uni?skusim aj tie 3hodiny, zatial dakujem |
![]() rick |
| 23.05.2008, 12:45.28 | |
@rickMusí stačit pár minut. Zkus soft TSH6794, 6820 nebo pak už jen modul. Furt dokola.. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 14:50.51 | |
RE: cs-linkMně pani z Gitalu tvrdila že zapisy chodí jen v noci a začatkem měsíce!!!!Tak jsem to řešil u kolegy-ten soft pomohl. |
![]() radakrtek |
| 23.05.2008, 15:25.05 | |
cs-linkmam dotaz na p.Tomik535 v73718 mamTSHE6798 aděla to problemy s načitanim.Vy doporučujete 6794neb6820 ktery je lepši?nechci EMU ale česke EPG.Mohl byste mi poradit nebo na vas kontakt?Děkuji miku |
![]() miku |
| 23.05.2008, 15:43.07 | |
cslinkJednomu kamarádovi jsem před půl rokem nahrál 6820, CZ-EPG-OK, kartu gital jsem mu sice rozjel v modulu, ale od té doby mu žádný program nevypadl, dal by mi vědět. Druhému jsem nedávno nahrál 6794 a tt mu najela snad do dvou minut komplet. Ani jsem v to nevěřil, bylo to u toho softu napsané. Ale tam si nejsem jistý s tím cz epg. Oproti emu softu např dvbextr. ho určitě ho má, snad jen možné problémy s diakritikou. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 15:53.02 | |
cs-linkděkuji p.Tomik535 je možne se s Vama spojit? |
![]() miku |
| 23.05.2008, 16:06.49 | |
cs-linkpozději, napíšu sem kontakt. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 16:19.13 | |
cs-linkDěkuji |
![]() miku |
| 23.05.2008, 16:40.07 | |
cslinkicq 490533042 |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 16:52.23 | |
cs-linkicq nemam.Skype miroslav.kuznik neb miroslavkuznik@seznam.cz |
![]() miku |
| 23.05.2008, 16:57.21 | |
cs-linkmáš mail |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 16:59.46 | |
cs-linkAno miroslavkuznik@seznam.cz |
![]() miku |
| 26.05.2008, 08:42.41 | |
RE: cs-linkpomohlo prehodit cs do cw a sky do uni |
![]() rick |