Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 08:39.33

cs-link

poradte, prosim vas, co s TaT kartou aktivovanou v 2.polroku 2007, som ju dlhsie nepouzil, mozno stvrtrok a mi nabehne len prima a ct2. Nechal som na ct1 aj na nove dost dlho, vytiahol som kartu a zasunul naspat, nepomohlo. Mam aj skylink-kartu v cw vo fergusone7318. dakujem za radu
uživatel
rick
23.05.2008, 09:16.42

RE:cs-link

No jo-Ferguson.Zkus ji nechat rozjet u někoho jiného kdo má přijímač s originál Cryptoworks.
uživatel
BIDLO
23.05.2008, 11:05.33

RE: cs-link

Včera jsem to řešil, nechto na tom kanále dýl asi tři hodiny a pak se to rozběhne..nejlepší přes noc..
uživatel
samot
23.05.2008, 11:06.15

RE: cs-link

Myslím na tom kanále co Ti funguje
uživatel
samot
23.05.2008, 12:42.35

RE: cs-link

original cryptoworks mam aj ja ale v nom skylink, takze by mohlo pomoct prehodit tat-cslink do cw a skylink do uni?
skusim aj tie 3hodiny, zatial dakujem
uživatel
rick
23.05.2008, 12:45.28

@rick

Musí stačit pár minut. Zkus soft TSH6794, 6820 nebo pak už jen modul. Furt dokola..
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 14:50.51

RE: cs-link

Mně pani z Gitalu tvrdila že zapisy chodí jen v noci a začatkem měsíce!!!!Tak jsem to řešil u kolegy-ten soft pomohl.
uživatel
radakrtek
23.05.2008, 15:25.05

cs-link

mam dotaz na p.Tomik535 v73718 mamTSHE6798 aděla to problemy s načitanim.Vy doporučujete 6794neb6820 ktery je lepši?nechci EMU ale česke EPG.Mohl byste mi poradit nebo na vas kontakt?Děkuji miku
uživatel
miku
23.05.2008, 15:43.07

cslink

Jednomu kamarádovi jsem před půl rokem nahrál 6820, CZ-EPG-OK, kartu gital jsem mu sice rozjel v modulu, ale od té doby mu žádný program nevypadl, dal by mi vědět. Druhému jsem nedávno nahrál 6794 a tt mu najela snad do dvou minut komplet. Ani jsem v to nevěřil, bylo to u toho softu napsané. Ale tam si nejsem jistý s tím cz epg. Oproti emu softu např dvbextr. ho určitě ho má, snad jen možné problémy s diakritikou.
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 15:53.02

cs-link

děkuji p.Tomik535 je možne se s Vama spojit?
uživatel
miku
23.05.2008, 16:06.49

cs-link

později, napíšu sem kontakt.
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 16:19.13

cs-link

Děkuji
uživatel
miku
23.05.2008, 16:40.07

cslink

icq 490533042
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 16:52.23

cs-link

icq nemam.Skype miroslav.kuznik neb miroslavkuznik@seznam.cz
uživatel
miku
23.05.2008, 16:57.21

cs-link

máš mail
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 16:59.46

cs-link

Ano miroslavkuznik@seznam.cz
uživatel
miku
26.05.2008, 08:42.41

RE: cs-link

pomohlo prehodit cs do cw a sky do uni
uživatel
rick