Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 08:53.38

Eurosport HD

frq. 11,278 V, SR 27500, FEC 2/3, V-PID 3000, A-PID 3206 - český zvuk. Zde se vysílá se v MPEG-4, DVBS-2, 8PSK, H.264, rozlišení 1080i. TO NA SkyStar2(ne HD) nerozjedu,co?
uživatel
hugos
23.05.2008, 08:57.16

RE: Eurosport HD

nerozjedes
uživatel
gravi
23.05.2008, 08:57.33

RE: Eurosport HD

Myslím že ne je to v DVBS-2
uživatel
Badatel
23.05.2008, 08:58.17

Téma: Eurosport HD

Ne, SkyStar2 umí HDTV jen v normě DVB-S.Na DVB-S2 je SkyStar HD2.
uživatel
jaro2
23.05.2008, 09:03.16

RE: Eurosport HD

stejnak to brzo zakódujou. a už teď jsou tam všechny regionální zvukový stopy kódovaný (a čeština tam snad nikdy slyšet nebyla - jenom verze bez zvuku značená jako česká)
uživatel
moonword
23.05.2008, 09:15.12

RE: Eurosport HD

Však on nám to ďábel někde otevře :fuming:
uživatel
drobeček
23.05.2008, 09:27.13

RE: Eurosport HD

:fuming: tohle je oficiální ikona pro diablo cam. fuming :laughing: a tohle je oficiální web
www.luciferius.org
uživatel
moonword
23.05.2008, 09:38.54

RE: Eurosport HD

Tak ho rovnou nechte otevřít SkySports HD, jsou tam tři perfektní HD sportovní kanály už teď. Nebo taky na Sirius 5E je hromada věcí k otevření.
uživatel
Antonín
23.05.2008, 09:53.24

RE: Eurosport HD

hugos: ta frekvence je na jakem orbitu??
uživatel
kos
23.05.2008, 10:00.07

RE: Eurosport HD

Zatím stačí otevřený 16E a 1W :fuming:
uživatel
drobeček
23.05.2008, 10:18.09

RE: Eurosport HD

az na to ze nevim kdo je 16E
uživatel
kos
23.05.2008, 10:19.04

RE: Eurosport HD

sory ..polsat a spol :zombie: :ogre: R^
uživatel
kos
23.05.2008, 11:01.37

RE: Eurosport HD

Pro drobečka: kde je Eurosport HD na 1W? Díky
uživatel
Dejf
23.05.2008, 11:34.22

RE: Eurosport HD

Bude zařazen od června v skandinávském paketu Canal+ ... :bigeyes:
uživatel
drobeček
23.05.2008, 11:43.50

RE: Eurosport HD

jo ale to uz ty na dabliku nejspis neuvidis :laughing:
uživatel
Vlado Fogo
23.05.2008, 12:03.56

RE: Eurosport HD

uvidíme - neuvidíme :laughing:
uživatel
drobeček
23.05.2008, 14:02.51

škodolibost

Známá škodolibost V Foga je tu opět.Typická povaha některých malinkatých zakomplexovaných čechoslováčků...nejlepší at to mám jenom já a nikdo jiný!
Soused má nový auto propícháme mu gumy....
Soused má krásnou milenku tak napíšu anonym manželce..
Sousedovi vítr schodil parabolu tak jsme rád a přeju mu to.
soused si koupil diablo a běží mu nějaké HD Programy tak mu přeju at mu to běží co nejkratší dobu......
Je my z takových čechoslováčků na grcanie
;P
uživatel
pat
23.05.2008, 14:05.17

RE: škodolibost

Můj soused má krásnou ženu, tak čekám až jde za milenkou. A přeju mu to!
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 14:11.09

RE: Eurosport HD

VF jen upozornil na to, ze je to nelegalni prijem, ktery nebude trvat do nekonecna, at se to nekomu libi nebo ne ....
uživatel
007
23.05.2008, 14:25.47

Pro všecny!

Jen se Vám divím že se rozčilujete nad každou kravinou a přitom víte že se na tyto fóra chodí pro získání informací,jak toho co nejvíce prostřelit(kdyby toho nebylo,tak jste bez práce)Jen se divím že si zbytečně užíráte zdraví.Pamatujte na přísloví:veselá mysl........! :))) :))) :))) :))) R^
uživatel
zzaner
23.05.2008, 14:27.00

RE: Eurosport HD

VF upozornil na to že mu to na dabliku nepôjde-nie že to je nelegálny príjem.On upozorňoval aj na to že niečo nepôjde po revízii N2 a tiež podobným spôsobom.Tak si nepleťme výrazy
uživatel
dempsey
23.05.2008, 14:47.16

@dempsey

to si každej dobře pamatuje, už by měli rumuni změnit klíče, otravovat bude 2 hodiny, vybije se a pak bude zase týden pokoj ;)
uživatel
poky1
24.05.2008, 17:01.33

@poky1

dockaj casu ako hus klasu ..
onedlho blackscreen conax, premiere , Digi a ja som prevelice zvedavy co ti na tom komercnom dabliku pojde.
na linuxovom stroji mas aspon aku taku sancu nieco dostat z netu, u jednorazovky akou je diablo alebo iny modul dostanes leda tak vlka od cakania a v lepsom pripade mozno opat na chvilku nejaky plateny upgrade
@dempsey
som ja len zvedavy co ty s tym po dlhych utrapach s jtagom a prerobenim rediokna na openboxa budes robit .. jak vysvetlis zakaznikom ze im uz Digi v emu nepojde, hmm.. cierna dira jaku mas na stranke satpodpora ta veru neukryje pred rozvasnenym davom Rv :laughing:
uživatel
Vlado Fogo