| 23.05.2008, 08:53.38 | |
Eurosport HDfrq. 11,278 V, SR 27500, FEC 2/3, V-PID 3000, A-PID 3206 - český zvuk. Zde se vysílá se v MPEG-4, DVBS-2, 8PSK, H.264, rozlišení 1080i. TO NA SkyStar2(ne HD) nerozjedu,co? |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 08:57.16 | |
RE: Eurosport HDnerozjedes |
![]() gravi |
| 23.05.2008, 08:57.33 | |
RE: Eurosport HDMyslím že ne je to v DVBS-2 |
![]() Badatel |
| 23.05.2008, 08:58.17 | |
Téma: Eurosport HDNe, SkyStar2 umí HDTV jen v normě DVB-S.Na DVB-S2 je SkyStar HD2. |
![]() jaro2 |
| 23.05.2008, 09:03.16 | |
RE: Eurosport HDstejnak to brzo zakódujou. a už teď jsou tam všechny regionální zvukový stopy kódovaný (a čeština tam snad nikdy slyšet nebyla - jenom verze bez zvuku značená jako česká) |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 09:15.12 | |
RE: Eurosport HDVšak on nám to ďábel někde otevře :fuming: |
![]() drobeček |
| 23.05.2008, 09:27.13 | |
RE: Eurosport HD:fuming: tohle je oficiální ikona pro diablo cam. fuming :laughing: a tohle je oficiální webwww.luciferius.org |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 09:38.54 | |
RE: Eurosport HDTak ho rovnou nechte otevřít SkySports HD, jsou tam tři perfektní HD sportovní kanály už teď. Nebo taky na Sirius 5E je hromada věcí k otevření. |
![]() Antonín |
| 23.05.2008, 09:53.24 | |
RE: Eurosport HDhugos: ta frekvence je na jakem orbitu?? |
![]() kos |
| 23.05.2008, 10:00.07 | |
RE: Eurosport HDZatím stačí otevřený 16E a 1W :fuming: |
![]() drobeček |
| 23.05.2008, 10:18.09 | |
RE: Eurosport HDaz na to ze nevim kdo je 16E |
![]() kos |
| 23.05.2008, 10:19.04 | |
RE: Eurosport HDsory ..polsat a spol :zombie: :ogre: R^ |
![]() kos |
| 23.05.2008, 11:01.37 | |
RE: Eurosport HDPro drobečka: kde je Eurosport HD na 1W? Díky |
![]() Dejf |
| 23.05.2008, 11:34.22 | |
RE: Eurosport HDBude zařazen od června v skandinávském paketu Canal+ ... :bigeyes: |
![]() drobeček |
| 23.05.2008, 11:43.50 | |
RE: Eurosport HDjo ale to uz ty na dabliku nejspis neuvidis :laughing: |
![]() Vlado Fogo |
| 23.05.2008, 12:03.56 | |
RE: Eurosport HDuvidíme - neuvidíme :laughing: |
![]() drobeček |
| 23.05.2008, 14:02.51 | |
škodolibostZnámá škodolibost V Foga je tu opět.Typická povaha některých malinkatých zakomplexovaných čechoslováčků...nejlepší at to mám jenom já a nikdo jiný!Soused má nový auto propícháme mu gumy.... Soused má krásnou milenku tak napíšu anonym manželce.. Sousedovi vítr schodil parabolu tak jsme rád a přeju mu to. soused si koupil diablo a běží mu nějaké HD Programy tak mu přeju at mu to běží co nejkratší dobu...... Je my z takových čechoslováčků na grcanie ;P |
![]() pat |
| 23.05.2008, 14:05.17 | |
RE: škodolibostMůj soused má krásnou ženu, tak čekám až jde za milenkou. A přeju mu to! |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 14:11.09 | |
RE: Eurosport HDVF jen upozornil na to, ze je to nelegalni prijem, ktery nebude trvat do nekonecna, at se to nekomu libi nebo ne .... |
![]() 007 |
| 23.05.2008, 14:25.47 | |
Pro všecny!Jen se Vám divím že se rozčilujete nad každou kravinou a přitom víte že se na tyto fóra chodí pro získání informací,jak toho co nejvíce prostřelit(kdyby toho nebylo,tak jste bez práce)Jen se divím že si zbytečně užíráte zdraví.Pamatujte na přísloví:veselá mysl........! :))) :))) :))) :))) R^ |
![]() zzaner |
| 23.05.2008, 14:27.00 | |
RE: Eurosport HDVF upozornil na to že mu to na dabliku nepôjde-nie že to je nelegálny príjem.On upozorňoval aj na to že niečo nepôjde po revízii N2 a tiež podobným spôsobom.Tak si nepleťme výrazy |
![]() dempsey |
| 23.05.2008, 14:47.16 | |
@dempseyto si každej dobře pamatuje, už by měli rumuni změnit klíče, otravovat bude 2 hodiny, vybije se a pak bude zase týden pokoj ;) |
![]() poky1 |
| 24.05.2008, 17:01.33 | |
@poky1dockaj casu ako hus klasu ..onedlho blackscreen conax, premiere , Digi a ja som prevelice zvedavy co ti na tom komercnom dabliku pojde. na linuxovom stroji mas aspon aku taku sancu nieco dostat z netu, u jednorazovky akou je diablo alebo iny modul dostanes leda tak vlka od cakania a v lepsom pripade mozno opat na chvilku nejaky plateny upgrade @dempsey som ja len zvedavy co ty s tym po dlhych utrapach s jtagom a prerobenim rediokna na openboxa budes robit .. jak vysvetlis zakaznikom ze im uz Digi v emu nepojde, hmm.. cierna dira jaku mas na stranke satpodpora ta veru neukryje pred rozvasnenym davom Rv :laughing: |
![]() Vlado Fogo |