| 23.05.2008, 12:58.07 | |
GI7800sky linkMám kartu Sky link a nejde.Predtým to rok bez problémov išlo. A zrazu nič. Neplatené programy idú. Volali sme aj na ich zákaznícku linku, kde nám povedali, aby sme nechali TV na markíze a do včera 20:00 to naskočí. A nenaskočilo. |
![]() mkop |
| 23.05.2008, 13:13.34 | |
RE: GI7800sky linkAky tam mas SW? |
![]() Johny |
| 23.05.2008, 13:28.25 | |
Re:GI7800skylinkNo to presne neviem. Ja nie som už mesiac doma.Že to nejde viem len od mojej ženy.Ona aj volala do sky limk. Ale sťahoval som ho z internetu tento rok vo februári |
![]() mkop |
| 23.05.2008, 13:31.25 | |
Re:GI7800skylinkVčera si nestěžovala, příště kouknu a dám ti vědět.. :))) |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 14:38.41 | |
RE: GI7800sky linknení ta karta bílé barvy, neboli stará???? Postupně je vypínají. |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 14:47.20 | |
RE: GI7800sky linknehc da tu kartu do ineho prijimača, a nech pridu zapisy a bude OK... :-/ |
![]() TELEFONIST |
| 23.05.2008, 14:50.45 | |
RE: GI7800sky linkna bílou už asi nepřijdou |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 14:54.11 | |
RE: GI7800sky linkKeď má kartu Sky Link,tak to je nová karta,nie stará ktoré sa menili..tie boli Slovak Link |
![]() Blooddog |
| 23.05.2008, 15:00.27 | |
RE: GI7800sky linktady máš důkaz, že to někteří vůbec nerozlišují:http://www.aukro.cz/item369435972_satelitni_dekodovaci_karta_sk_link_slovak_link_.html |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 15:24.46 | |
RE: GI7800sky linkĎakujem za rady. Keď budem doma pozriem sa na ten SW.Zatiaľ som zariadil vloženie karty do iného príjmača kôli zápisom. Dúfam že to bude potom ok. |
![]() mkop |
| 23.05.2008, 15:27.12 | |
RE:GI7800sky linkInak tá karta je modrá. |
![]() mkop |