Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 12:58.07

GI7800sky link

Mám kartu Sky link a nejde.Predtým to rok bez problémov išlo. A zrazu nič. Neplatené programy idú. Volali sme aj na ich zákaznícku linku, kde nám povedali, aby sme nechali TV na markíze a do včera 20:00 to naskočí. A nenaskočilo.
uživatel
mkop
23.05.2008, 13:13.34

RE: GI7800sky link

Aky tam mas SW?
uživatel
Johny
23.05.2008, 13:28.25

Re:GI7800skylink

No to presne neviem. Ja nie som už mesiac doma.Že to nejde viem len od mojej ženy.Ona aj volala do sky limk. Ale sťahoval som ho z internetu tento rok vo februári
uživatel
mkop
23.05.2008, 13:31.25

Re:GI7800skylink

Včera si nestěžovala, příště kouknu a dám ti vědět.. :)))
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 14:38.41

RE: GI7800sky link

není ta karta bílé barvy, neboli stará???? Postupně je vypínají.
uživatel
poky1
23.05.2008, 14:47.20

RE: GI7800sky link

nehc da tu kartu do ineho prijimača, a nech pridu zapisy a bude OK... :-/
uživatel
TELEFONIST
23.05.2008, 14:50.45

RE: GI7800sky link

na bílou už asi nepřijdou
uživatel
poky1
23.05.2008, 14:54.11

RE: GI7800sky link

Keď má kartu Sky Link,tak to je nová karta,nie stará ktoré sa menili..tie boli Slovak Link
uživatel
Blooddog
23.05.2008, 15:00.27

RE: GI7800sky link

tady máš důkaz, že to někteří vůbec nerozlišují:
http://www.aukro.cz/item369435972_satelitni_dekodovaci_karta_sk_link_slovak_link_.html
uživatel
poky1
23.05.2008, 15:24.46

RE: GI7800sky link

Ďakujem za rady. Keď budem doma pozriem sa na ten SW.Zatiaľ som zariadil vloženie karty do iného príjmača kôli zápisom. Dúfam že to bude potom ok.
uživatel
mkop
23.05.2008, 15:27.12

RE:GI7800sky link

Inak tá karta je modrá.
uživatel
mkop