| 23.05.2008, 12:27.29 | |
AB DSR 322 SKCZ a kartyzdravim chcem sa spytat. mam AB DSR 322 SKCZ a nedavno som si vymenil novu kartu skylink(modru)za staru a teraz mi necita z karty TandT programy ako CT1 CT2 CT4 PRIMA NOVA? ale kd vyberiem skylink kartu tak v pohode idu tie ceske programy. ze by to nedokazalo rozoznat??? |
![]() wanted |
| 23.05.2008, 12:47.30 | |
wantedrozchoď ji jinde a jestli pak začnou vypadávat..plán B. :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 12:49.20 | |
Tomik535oni su rozchodene v pohode idu len ked mam teraz ct1 mi ide zo skylink dam na ct4 alebo novu tak neprepne na TandT |
![]() wanted |
| 23.05.2008, 12:54.30 | |
Aha takto jsem špatně pochopil, nejde o impulsy, ale nejspíš o spolupráci dvou čteček. Nevím, co má tento přijímač, nechce se mi to hledat, možná bych jednu zkusil hodit přes modul do slotu, nebo jiný soft. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 13:26.44 | |
RE: AB DSR 322 SKCZ a kartyDo servisu ABcomu - vymeniť švába... |
![]() fuzak |
| 23.05.2008, 13:34.08 | |
RE: AB DSR 322 SKCZ a kartyVyměním ti ho zdarma. Mám jich plnou skříň. R^ |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 13:38.54 | |
Tomik535dik. aj tak chcem kupit novy lebo tento prijimac je na ... |
![]() wanted |
| 23.05.2008, 14:01.04 | |
wantedVyměň ho někde za dvb-t stb a prodej v inzerci aaatondovi, jeden shání.. R^ |
![]() Tomik535 |