Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 12:27.29

AB DSR 322 SKCZ a karty

zdravim chcem sa spytat. mam AB DSR 322 SKCZ a nedavno som si vymenil novu kartu skylink(modru)za staru a teraz mi necita z karty TandT programy ako CT1 CT2 CT4 PRIMA NOVA? ale kd vyberiem skylink kartu tak v pohode idu tie ceske programy. ze by to nedokazalo rozoznat???
uživatel
wanted
23.05.2008, 12:47.30

wanted

rozchoď ji jinde a jestli pak začnou vypadávat..plán B. :laughing:
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 12:49.20

Tomik535

oni su rozchodene v pohode idu len ked mam teraz ct1 mi ide zo skylink dam na ct4 alebo novu tak neprepne na TandT
uživatel
wanted
23.05.2008, 12:54.30

Aha tak

to jsem špatně pochopil, nejde o impulsy, ale nejspíš o spolupráci dvou čteček. Nevím, co má tento přijímač, nechce se mi to hledat, možná bych jednu zkusil hodit přes modul do slotu, nebo jiný soft.
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 13:26.44

RE: AB DSR 322 SKCZ a karty

Do servisu ABcomu - vymeniť švába...
uživatel
fuzak
23.05.2008, 13:34.08

RE: AB DSR 322 SKCZ a karty

Vyměním ti ho zdarma. Mám jich plnou skříň. R^
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 13:38.54

Tomik535

dik. aj tak chcem kupit novy lebo tento prijimac je na ...
uživatel
wanted
23.05.2008, 14:01.04

wanted

Vyměň ho někde za dvb-t stb a prodej v inzerci aaatondovi, jeden shání.. R^
uživatel
Tomik535