Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 12:08.41

Illusion M6

AHOJ!
Stale resim samovolne prepinani kanalu... nekdy jede vpohode a z nicehonic se sam zacne prepinat...
Nevite,co s tim?
FW c.6, Vectra 5.22, Multicam 2.15.
Mozna jeste prehrani FW,ale to jsem jeste nedelal - naladuji to tam stejne jako treba Vectru/Multicam? A jaka je posledni verze?

Dik za odpoved!
uživatel
Nick1612