| 23.05.2008, 12:08.41 | |
Illusion M6AHOJ!Stale resim samovolne prepinani kanalu... nekdy jede vpohode a z nicehonic se sam zacne prepinat... Nevite,co s tim? FW c.6, Vectra 5.22, Multicam 2.15. Mozna jeste prehrani FW,ale to jsem jeste nedelal - naladuji to tam stejne jako treba Vectru/Multicam? A jaka je posledni verze? Dik za odpoved! |
![]() Nick1612 |