| 23.05.2008, 11:50.15 | |
setting pro koscom3510 sdcProsim o radu jak dostat seting do prijmace.Jaky soft.Mam stb manager ale nemohu se spojit s prijmacem.diky |
![]() sampras |
| 23.05.2008, 16:05.01 | |
re:setting pro koscom3510 sdcwww.koscom.ic.czpodiv se tam |
![]() agger |