Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 11:11.25

AB IPBox9000HD emu

nemáte někdo otestován nějaký přijatelný soft a jeho možnosti?? a co vše lze v emu rozjet?
uživatel
frank1
23.05.2008, 11:42.22

RE: AB IPBox9000HD emu

Testuji od RudTeam r6697. Zatím až na malé mušky se jeví OK
V pštrosovi jdou Prem. R^
uživatel
franta222
23.05.2008, 11:42.25

RE: AB IPBox9000HD emu

otestovanych mame viacero softov, rozbehat ide vsetko to co na dreamboxe. pre viac informacii kontaktuj svojho predajcu
uživatel
Vlado Fogo
23.05.2008, 13:25.13

Vlado Fogo

jsi magóóóóóóóóóóór :)
uživatel
hugos
23.05.2008, 14:04.37

RE: AB IPBox9000HD emu

@hugos: Ja si myslim, ze magóóór jses ty a udelas to jeste jednou a vyrazim te z tohoto fora. Prodejce dostal radne zaplaceno, tak at take poskytne kompletni servis a informace.
uživatel
007
23.05.2008, 14:12.22

RE: AB IPBox9000HD emu

chtít po prodejci rozjet EMU... takovej soft je porušení záruky.... R^
uživatel
hugos
23.05.2008, 14:24.09

RE: AB IPBox9000HD emu

Neoficialni soft at si tam da zakaznik na vlastni riziko, ale somrovat informace po forech az neco koupim neni nejlepsi reseni, na to ses mel ptat toho prodejce a pokud to nevi ci nezna tak jdu jinam nakupovat.
uživatel
007
23.05.2008, 14:36.42

od čeho je tady fórum????

Jsem si myslel že od získávání informací, ne jen pro rady typu, přečti si návod, kontaktuj prodejce a to i ve věci neoficiálního firmware a nelegálního příjmu, vy dva jste se fakt podařili. :fuming: ;P
Pokud nevím, nebo se cítím jako polobůh, tak nic nenapíši, ale to VF and spol. a veliký guru James B. asi nikdy nepochopí!!!! :8)

ps: tady máte překlad vy umělci:
Internetové fórum - též diskuzní fórum je místo na internetu, kde se scházejí lidé a diskutují spolu. :crying:
uživatel
poky1
23.05.2008, 14:40.13

poky1

R^ R^ pěkně :)))
uživatel
hugos
23.05.2008, 14:43.36

RE: AB IPBox9000HD emu

ale zbytečně :laughing:
uživatel
poky1
23.05.2008, 14:57.12

RE: AB IPBox9000HD emu

u VF jsem ještě neviděl, že by někdy někomu pořádně poradil ;P
uživatel
MilhausCT
23.05.2008, 15:01.38

RE: AB IPBox9000HD emu

Já jo, napsal dovez mi to do servisu. :laughing:
uživatel
poky1
23.05.2008, 15:06.36

vlado fogo

aha a já si myslel že toto je forum kde se člověk může podělit o zkušenosti a případné rady. Žádná prodejce ještě není , ještě jsem si úplně nevybral přístroj a proto forum na získání zajimavých info a shléhnutí zkušeností dalších uživatelů, kteří se rádi podělí.
uživatel
frank1
23.05.2008, 16:43.55

@hugos

ano s tymto suhlasim: že toto je forum kde se člověk může podělit o zkušenosti .. ale povedz mi s cim sa s nami podelil frank1 ?? nicim len somroval info...
dobry predajca preda satelit a ma alebo aj ticho podporuje stranky z podporou (abforum, olmi, vantage club atd atd)
predajcovia hnupy typu poky1 len oxiduju na parabole a sosaju kde tu ake info a aby neboli moc napadni sem tam zmenia nick.
pri konstelacii predajcov satelitov (robi ho kazdy kto ma v (nevhodné slovo)i diru) sa ani necudujem ze to takto vyzera.. forum zmenene na kucharku s navodmi pre panikariacich zakaznikov
uživatel
Vlado Fogo
23.05.2008, 16:49.46

co to meleš zase, chybí ti dávka, absťák je

na obzoru? Nejsem žádný prodejce a neměním nicky, to Ti kámoš může rychle zjistit!!! ;P
uživatel
poky1
23.05.2008, 16:59.36

RE: AB IPBox9000HD emu

Je zde mnoho lidí kteří rádi, dobře a zadarmo porádí, tak se s tím smiř. (Saxon, mirasat, hery, kapax a další co jsem nejmenoval mi snad prominou)
sice ubývají a to právě pro takovéhle pomatence co mají furt jen blbý keci Rv
uživatel
poky1
23.05.2008, 17:17.23

@poky1

je len otazkou casu, kedy tych dobrovolnych radcov prestane bavit radit pre dobry pocit. velakrat sa totiz stalo ze z bezplatnych rad si niekto urobil bussiness.
uživatel
Vlado Fogo
23.05.2008, 18:12.39

RE: AB IPBox9000HD emu

jde vidět že víš, o čem hovoříš, ende
uživatel
poky1
23.05.2008, 20:08.33

RE: AB IPBox9000HD emu

No neviem kto je tu pomätený . Ale ... tam kde sa ukáže Vlado Fogo , tam su okamžite dvaja smradi , aby mohli hneď vŕtať. To N3 v emu a podobne mi nedá spať.
uživatel
oneeeee
23.05.2008, 20:13.19

oneeeee komu tykáš???

Jánošíku! :fuming: :fuming: :fuming:
uživatel
poky1
23.05.2008, 20:15.00

RE: AB IPBox9000HD emu

vem si partnera a sypej zpět za Dunaj :)))
uživatel
poky1
23.05.2008, 20:16.19

RE: AB IPBox9000HD emu

Ja som nenapísal že ty si smrad. Sám si sa prihlásil. A čo má s tým JANOSIK spoločné neviem.
uživatel
oneeeee
23.05.2008, 20:20.28

RE: AB IPBox9000HD emu

Já jsem nenapsal tobě. ;) Sám si se přihlásil.
uživatel
poky1
23.05.2008, 20:44.14

@poky1

... komediante zalez pod šapitó a neprud tady
uživatel
Vlado Fogo
23.05.2008, 20:48.01

RE: AB IPBox9000HD emu

netahej mě do vaší cirkusácké rodiny :))) a ten konec u tvého příspěvku patří asi tomu iáááááááá nebo nějakej podobnej používá nick ;)
uživatel
poky1
23.05.2008, 20:58.28

RE: AB IPBox9000HD emu

No pekne sa to tu zvrhlo .
uživatel
oneeeee
23.05.2008, 21:00.01

RE: AB IPBox9000HD emu

jj, jako vždy
uživatel
poky1
23.05.2008, 21:57.50

RE: AB IPBox9000HD emu

Ono je to jednoduche, dejte informace na stribrnem podnosu, ale to, ze clovek nad tim stravi x hodin to uz nikoho nezajima. Nikdo nikomu nebrani vyzkouset si ruzne image a nacpat je do prijimace a muze zkouset a zkouset a zkouset ...jenze to musi chtit, mit cas a vedet co vubec dela ... a o tom to je.

Forum je o tom, ze si informace vymenujeme, ne ze prijde jeden mistr a rekne "davajte".
uživatel
007
24.05.2008, 01:35.09

@--007

Uplný souhlas
uživatel
Prosat
24.05.2008, 09:48.30

Na CubeRevo se podívej sem:

http://www.denktenk.com/
Je tu výběr i neoficiálního softwaru. (hledej CUBE REVO)
V AB IPBoxu chodí Mgcamd 1.30 (sh4) a Newcs.
Použitelně soubory jsou dnes uvedeny pro Kathrein pod názvem
Kathi910_MGCAMD1.30_i_slonko_AU.zip
na http://dvb-upload.com/
uživatel
bob.r