| 23.05.2008, 11:11.25 | |
AB IPBox9000HD emunemáte někdo otestován nějaký přijatelný soft a jeho možnosti?? a co vše lze v emu rozjet? |
![]() frank1 |
| 23.05.2008, 11:42.22 | |
RE: AB IPBox9000HD emuTestuji od RudTeam r6697. Zatím až na malé mušky se jeví OKV pštrosovi jdou Prem. R^ |
![]() franta222 |
| 23.05.2008, 11:42.25 | |
RE: AB IPBox9000HD emuotestovanych mame viacero softov, rozbehat ide vsetko to co na dreamboxe. pre viac informacii kontaktuj svojho predajcu |
![]() Vlado Fogo |
| 23.05.2008, 13:25.13 | |
Vlado Fogojsi magóóóóóóóóóóór :) |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 14:04.37 | |
RE: AB IPBox9000HD emu@hugos: Ja si myslim, ze magóóór jses ty a udelas to jeste jednou a vyrazim te z tohoto fora. Prodejce dostal radne zaplaceno, tak at take poskytne kompletni servis a informace. |
![]() 007 |
| 23.05.2008, 14:12.22 | |
RE: AB IPBox9000HD emuchtít po prodejci rozjet EMU... takovej soft je porušení záruky.... R^ |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 14:24.09 | |
RE: AB IPBox9000HD emuNeoficialni soft at si tam da zakaznik na vlastni riziko, ale somrovat informace po forech az neco koupim neni nejlepsi reseni, na to ses mel ptat toho prodejce a pokud to nevi ci nezna tak jdu jinam nakupovat. |
![]() 007 |
| 23.05.2008, 14:36.42 | |
od čeho je tady fórum????Jsem si myslel že od získávání informací, ne jen pro rady typu, přečti si návod, kontaktuj prodejce a to i ve věci neoficiálního firmware a nelegálního příjmu, vy dva jste se fakt podařili. :fuming: ;PPokud nevím, nebo se cítím jako polobůh, tak nic nenapíši, ale to VF and spol. a veliký guru James B. asi nikdy nepochopí!!!! :8) ps: tady máte překlad vy umělci: Internetové fórum - též diskuzní fórum je místo na internetu, kde se scházejí lidé a diskutují spolu. :crying: |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 14:40.13 | |
poky1R^ R^ pěkně :))) |
![]() hugos |
| 23.05.2008, 14:43.36 | |
RE: AB IPBox9000HD emuale zbytečně :laughing: |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 14:57.12 | |
RE: AB IPBox9000HD emuu VF jsem ještě neviděl, že by někdy někomu pořádně poradil ;P |
![]() MilhausCT |
| 23.05.2008, 15:01.38 | |
RE: AB IPBox9000HD emuJá jo, napsal dovez mi to do servisu. :laughing: |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 15:06.36 | |
vlado fogoaha a já si myslel že toto je forum kde se člověk může podělit o zkušenosti a případné rady. Žádná prodejce ještě není , ještě jsem si úplně nevybral přístroj a proto forum na získání zajimavých info a shléhnutí zkušeností dalších uživatelů, kteří se rádi podělí. |
![]() frank1 |
| 23.05.2008, 16:43.55 | |
@hugosano s tymto suhlasim: že toto je forum kde se člověk může podělit o zkušenosti .. ale povedz mi s cim sa s nami podelil frank1 ?? nicim len somroval info...dobry predajca preda satelit a ma alebo aj ticho podporuje stranky z podporou (abforum, olmi, vantage club atd atd) predajcovia hnupy typu poky1 len oxiduju na parabole a sosaju kde tu ake info a aby neboli moc napadni sem tam zmenia nick. pri konstelacii predajcov satelitov (robi ho kazdy kto ma v (nevhodné slovo)i diru) sa ani necudujem ze to takto vyzera.. forum zmenene na kucharku s navodmi pre panikariacich zakaznikov |
![]() Vlado Fogo |
| 23.05.2008, 16:49.46 | |
co to meleš zase, chybí ti dávka, absťák jena obzoru? Nejsem žádný prodejce a neměním nicky, to Ti kámoš může rychle zjistit!!! ;P |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 16:59.36 | |
RE: AB IPBox9000HD emuJe zde mnoho lidí kteří rádi, dobře a zadarmo porádí, tak se s tím smiř. (Saxon, mirasat, hery, kapax a další co jsem nejmenoval mi snad prominou)sice ubývají a to právě pro takovéhle pomatence co mají furt jen blbý keci Rv |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 17:17.23 | |
@poky1je len otazkou casu, kedy tych dobrovolnych radcov prestane bavit radit pre dobry pocit. velakrat sa totiz stalo ze z bezplatnych rad si niekto urobil bussiness. |
![]() Vlado Fogo |
| 23.05.2008, 18:12.39 | |
RE: AB IPBox9000HD emujde vidět že víš, o čem hovoříš, ende |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 20:08.33 | |
RE: AB IPBox9000HD emuNo neviem kto je tu pomätený . Ale ... tam kde sa ukáže Vlado Fogo , tam su okamžite dvaja smradi , aby mohli hneď vŕtať. To N3 v emu a podobne mi nedá spať. |
![]() oneeeee |
| 23.05.2008, 20:13.19 | |
oneeeee komu tykáš???Jánošíku! :fuming: :fuming: :fuming: |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 20:15.00 | |
RE: AB IPBox9000HD emuvem si partnera a sypej zpět za Dunaj :))) |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 20:16.19 | |
RE: AB IPBox9000HD emuJa som nenapísal že ty si smrad. Sám si sa prihlásil. A čo má s tým JANOSIK spoločné neviem. |
![]() oneeeee |
| 23.05.2008, 20:20.28 | |
RE: AB IPBox9000HD emuJá jsem nenapsal tobě. ;) Sám si se přihlásil. |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 20:44.14 | |
@poky1... komediante zalez pod šapitó a neprud tady |
![]() Vlado Fogo |
| 23.05.2008, 20:48.01 | |
RE: AB IPBox9000HD emunetahej mě do vaší cirkusácké rodiny :))) a ten konec u tvého příspěvku patří asi tomu iáááááááá nebo nějakej podobnej používá nick ;) |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 20:58.28 | |
RE: AB IPBox9000HD emuNo pekne sa to tu zvrhlo . |
![]() oneeeee |
| 23.05.2008, 21:00.01 | |
RE: AB IPBox9000HD emujj, jako vždy |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 21:57.50 | |
RE: AB IPBox9000HD emuOno je to jednoduche, dejte informace na stribrnem podnosu, ale to, ze clovek nad tim stravi x hodin to uz nikoho nezajima. Nikdo nikomu nebrani vyzkouset si ruzne image a nacpat je do prijimace a muze zkouset a zkouset a zkouset ...jenze to musi chtit, mit cas a vedet co vubec dela ... a o tom to je.Forum je o tom, ze si informace vymenujeme, ne ze prijde jeden mistr a rekne "davajte". |
![]() 007 |
| 24.05.2008, 01:35.09 | |
@--007Uplný souhlas |
![]() Prosat |
| 24.05.2008, 09:48.30 | |
Na CubeRevo se podívej sem:http://www.denktenk.com/Je tu výběr i neoficiálního softwaru. (hledej CUBE REVO) V AB IPBoxu chodí Mgcamd 1.30 (sh4) a Newcs. Použitelně soubory jsou dnes uvedeny pro Kathrein pod názvem Kathi910_MGCAMD1.30_i_slonko_AU.zip na http://dvb-upload.com/ |
![]() bob.r |