Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 11:04.11

UPC Direct- kapacita transpordérů.

Prý je ještě místo na nové programy.
uživatel
kevin
23.05.2008, 11:09.37

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

Tak to si mě pobavil. Tak to bude potom televize jak šachovnice.
uživatel
alda10
23.05.2008, 11:17.17

Pro aldu10

Odpověd z klientského centra, ale jaký program přibyde to už jsem se nedozvěděl.
uživatel
kevin
23.05.2008, 11:17.57

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

místa bude dost. ale tak možná na intelsatu
uživatel
moonword
23.05.2008, 11:22.16

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

jj, pak bude stačit jen šibnout talířem, popř. "zvětšit"...
Stýskat se asi nikomu nebude. :crying:
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 11:24.04

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

philips pro ně napíše novej soft a pojede to jako drak R^
uživatel
moonword
23.05.2008, 11:29.39

Ale zas

ten CW by se stal pro hackery zajímavějším..

Teď nevím, zda se smát nebo plakat..
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 11:29.56

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

Mozna tam daji naky novy pogram, ale budte vlazni, zajiste to bude madarsky...
uživatel
faust
23.05.2008, 11:34.10

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

Petőfi Rádió R^
uživatel
moonword
23.05.2008, 11:36.26

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

nebo maďarské porno? :-/
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 11:53.14

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

no to by tam mohli přidat. nebo tv leoš z cs linku
uživatel
moonword
23.05.2008, 12:46.23

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

no debaty podobného ražení jsou opravdu přínosem
uživatel
pepiino
23.05.2008, 13:06.28

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

proto je lepší takový debaty ani nekomentovat. jakmile k nim přidáš nějaký nadbytečný hodnocení nebo kritiku tak v tom jedeš s náma :laughing:
uživatel
moonword
23.05.2008, 13:15.08

pepiino

Ani nemusíš s Bédou trávníčkem točit kolem a máš to zadarmo! :laughing:
uživatel
Tomik535
23.05.2008, 13:19.36

RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.

proč jsem se jenom ozval ??? už v tom jedu taky !!!!
uživatel
pepiino