| 23.05.2008, 11:04.11 | |
UPC Direct- kapacita transpordérů.Prý je ještě místo na nové programy. |
![]() kevin |
| 23.05.2008, 11:09.37 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.Tak to si mě pobavil. Tak to bude potom televize jak šachovnice. |
![]() alda10 |
| 23.05.2008, 11:17.17 | |
Pro aldu10Odpověd z klientského centra, ale jaký program přibyde to už jsem se nedozvěděl. |
![]() kevin |
| 23.05.2008, 11:17.57 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.místa bude dost. ale tak možná na intelsatu |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 11:22.16 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.jj, pak bude stačit jen šibnout talířem, popř. "zvětšit"...Stýskat se asi nikomu nebude. :crying: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 11:24.04 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.philips pro ně napíše novej soft a pojede to jako drak R^ |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 11:29.39 | |
Ale zasten CW by se stal pro hackery zajímavějším..Teď nevím, zda se smát nebo plakat.. |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 11:29.56 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.Mozna tam daji naky novy pogram, ale budte vlazni, zajiste to bude madarsky... |
![]() faust |
| 23.05.2008, 11:34.10 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.Petőfi Rádió R^ |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 11:36.26 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.nebo maďarské porno? :-/ |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 11:53.14 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.no to by tam mohli přidat. nebo tv leoš z cs linku |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 12:46.23 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.no debaty podobného ražení jsou opravdu přínosem |
![]() pepiino |
| 23.05.2008, 13:06.28 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.proto je lepší takový debaty ani nekomentovat. jakmile k nim přidáš nějaký nadbytečný hodnocení nebo kritiku tak v tom jedeš s náma :laughing: |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 13:15.08 | |
pepiinoAni nemusíš s Bédou trávníčkem točit kolem a máš to zadarmo! :laughing: |
![]() Tomik535 |
| 23.05.2008, 13:19.36 | |
RE: UPC Direct- kapacita transpordérů.proč jsem se jenom ozval ??? už v tom jedu taky !!!! |
![]() pepiino |