| 23.05.2008, 11:01.21 | |
Doporučte mi kombo :-)Chlapy, doporučte mi nějaký kombo reciever s podporou EMU... Chci tam pak dodat i modul pro MPG4. Poradíte? Díííky |
![]() Jarda25 |
| 23.05.2008, 12:07.31 | |
RE: Doporučte mi kombo :-)No mohu doporučit G. Interstár t/s 870xpééd. nebo Vantge. určitě nezklamou.Interstára mam . podpora dobrá. R^ |
![]() koax |
| 23.05.2008, 12:08.43 | |
RE: Doporučte mi kombo :-)Nevim jak je to s MPG4. |
![]() koax |
| 23.05.2008, 14:49.37 | |
RE: Doporučte mi kombo :-)dreambox 7025 |
![]() JanoHels |
| 23.05.2008, 21:31.24 | |
RE: Doporučte mi kombo :-)Mám Vantage a jede v pohodě jsem spokojený. |
![]() kanon |
| 24.05.2008, 16:07.37 | |
RE: Doporučte mi kombo :-)Kup Golden Interstar 870 CRCI Xpeed. Najdi si ho na netu, přečti si o něm a uvidíš. |
![]() manitou |