Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 11:01.21

Doporučte mi kombo :-)

Chlapy, doporučte mi nějaký kombo reciever s podporou EMU... Chci tam pak dodat i modul pro MPG4. Poradíte? Díííky
uživatel
Jarda25
23.05.2008, 12:07.31

RE: Doporučte mi kombo :-)

No mohu doporučit G. Interstár t/s 870xpééd. nebo Vantge. určitě nezklamou.Interstára mam . podpora dobrá. R^
uživatel
koax
23.05.2008, 12:08.43

RE: Doporučte mi kombo :-)

Nevim jak je to s MPG4.
uživatel
koax
23.05.2008, 14:49.37

RE: Doporučte mi kombo :-)

dreambox 7025
uživatel
JanoHels
23.05.2008, 21:31.24

RE: Doporučte mi kombo :-)

Mám Vantage a jede v pohodě jsem spokojený.
uživatel
kanon
24.05.2008, 16:07.37

RE: Doporučte mi kombo :-)

Kup Golden Interstar 870 CRCI Xpeed. Najdi si ho na netu, přečti si o něm a uvidíš.
uživatel
manitou