| 23.05.2008, 14:31.22 | |
Ferguson HF8900HDZdravím.Nemohu do něho dostat sw přes RS232.Kabel je ok používaný na modelech FX.Používám HDUpgrade v2.21 a vše podle návodu pro 8800 na gsmob.Díky za rady klidně na mail. |
![]() tkan |
| 23.05.2008, 14:39.19 | |
RE: Ferguson HF8900HDa proč nepoužiješ USB??? |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 14:42.56 | |
RE: Ferguson HF8900HDjinak se mrkni na cssf, tam je toho v sekci o HDTV o tomhle ferdovi více |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 16:34.46 | |
RE: Ferguson HF8900HDjá používám raději anglickou verzi Windows XP (pirated edition :))) ) protože jsem zjistil že ta česká má problémy s komunikací přes COM port u tohodle programu. u mě je všechno v pohodě ale přenos firmware trvá asi trojnásobně delší dobu než u tý anglický verze. nevím proč ale někdo už tady v tomhle smyslu na ty český wokna taky nadával. |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 16:50.18 | |
RE: Ferguson HF8900HDmožná to řeší servis pek 3 tyhle problémy s COM portem u některejch programů. nevím. slovenská verze je prý taky v pohodě. |
![]() moonword |
| 23.05.2008, 17:20.16 | |
EmUpgrade3http://leteckaposta.cz/292370886možná bys moh taky zkusit tenhle novej upgrade program pro starý homecasty. ten fungoval vždycky dobře na všem. nepotřebuje ani žádnou instalaci. |
![]() moonword |