Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 14:31.22

Ferguson HF8900HD

Zdravím.Nemohu do něho dostat sw přes RS232.Kabel je ok používaný na modelech FX.Používám HDUpgrade v2.21 a vše podle návodu pro 8800 na gsmob.Díky za rady klidně na mail.
uživatel
tkan
23.05.2008, 14:39.19

RE: Ferguson HF8900HD

a proč nepoužiješ USB???
uživatel
poky1
23.05.2008, 14:42.56

RE: Ferguson HF8900HD

jinak se mrkni na cssf, tam je toho v sekci o HDTV o tomhle ferdovi více
uživatel
poky1
23.05.2008, 16:34.46

RE: Ferguson HF8900HD

já používám raději anglickou verzi Windows XP (pirated edition :))) ) protože jsem zjistil že ta česká má problémy s komunikací přes COM port u tohodle programu. u mě je všechno v pohodě ale přenos firmware trvá asi trojnásobně delší dobu než u tý anglický verze. nevím proč ale někdo už tady v tomhle smyslu na ty český wokna taky nadával.
uživatel
moonword
23.05.2008, 16:50.18

RE: Ferguson HF8900HD

možná to řeší servis pek 3 tyhle problémy s COM portem u některejch programů. nevím. slovenská verze je prý taky v pohodě.
uživatel
moonword
23.05.2008, 17:20.16

EmUpgrade3

http://leteckaposta.cz/292370886
možná bys moh taky zkusit tenhle novej upgrade program pro starý homecasty. ten fungoval vždycky dobře na všem. nepotřebuje ani žádnou instalaci.
uživatel
moonword