| 23.05.2008, 14:40.32 | |
propojení pc s humaxem 5500Dobrý den, prosím o další radu, koupil jsem si null modem k propojení pc a sat, kabel jsem propojil a co teď ? stáhnul jsem prográmek emedit , ale stejně se mi to nechce propojit ? prosím o trpělivost s laikem předem díky honza |
![]() VICENEC |
| 23.05.2008, 15:01.51 | |
To:VICENECPro komunikaci PC-Humax slouzi treba program WDn4OAK+ - pro firmware a SetEdit Humax pro setting! Ale je jich vice at mne nikdo nekamenuje!!! Stahni si je z netu! Ten co uvadis neni pro Humax!!! |
![]() damba |
| 23.05.2008, 15:28.46 | |
To:VincencKlikni si v radku kde je diskuze na ABC.Vlevo pak o neco nize najdes to co hledas. |
![]() pivnik |
| 23.05.2008, 16:39.35 | |
děkujudíky už se povedlo, stáhl jsem program Formula, chvíle se trápil s nastavením, ale už se to propojilo díky |
![]() VICENEC |