Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 14:40.32

propojení pc s humaxem 5500

Dobrý den, prosím o další radu, koupil jsem si null modem k propojení pc a sat, kabel jsem propojil a co teď ? stáhnul jsem prográmek emedit , ale stejně se mi to nechce propojit ? prosím o trpělivost s laikem předem díky honza
uživatel
VICENEC
23.05.2008, 15:01.51

To:VICENEC

Pro komunikaci PC-Humax slouzi treba program WDn4OAK+ - pro firmware a SetEdit Humax pro setting! Ale je jich vice at mne nikdo nekamenuje!!! Stahni si je z netu! Ten co uvadis neni pro Humax!!!
uživatel
damba
23.05.2008, 15:28.46

To:Vincenc

Klikni si v radku kde je diskuze na ABC.Vlevo pak o neco nize najdes to co hledas.
uživatel
pivnik
23.05.2008, 16:39.35

děkuju

díky už se povedlo, stáhl jsem program Formula, chvíle se trápil s nastavením, ale už se to propojilo díky
uživatel
VICENEC