| 23.05.2008, 15:54.16 | |
Vantage 7100 a HDDPoužíval jsem na nahrání programu z Vantage 7100, USB klíč 8GB. S nahrávkou byly problémy, někdy dobrá, někdy se zatrhávala a někdy i zamrzla, proto jsem se rozhodl koupit externí disk Western Digital My Book 2 Home Basic 320GB. Mám ten HDD dva dni a zatím bez problémů. Asi před 4 dny jsem se tu ptal a využil jsem odpovědi "poky1", "hatori", ale především "docdoutnik". Děkuji. |
![]() olin22 |
| 23.05.2008, 16:42.23 | |
RE: Vantage 7100 a HDDhm, slušnost ještě nevymřela, ať Ti to šlape stále jak má R^ |
![]() poky1 |
| 23.05.2008, 22:58.04 | |
RE: Vantage 7100 a HDDA nahrava i kodovany programy z cslinku, čitelne samozrejme v PC? Na zaznam FTA je hdd vetsinou naprd. |
![]() meduzka |