Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.05.2008, 15:54.16

Vantage 7100 a HDD

Používal jsem na nahrání programu z Vantage 7100, USB klíč 8GB. S nahrávkou byly problémy, někdy dobrá, někdy se zatrhávala a někdy i zamrzla, proto jsem se rozhodl koupit externí disk Western Digital My Book 2 Home Basic 320GB. Mám ten HDD dva dni a zatím bez problémů. Asi před 4 dny jsem se tu ptal a využil jsem odpovědi "poky1", "hatori", ale především "docdoutnik". Děkuji.
uživatel
olin22
23.05.2008, 16:42.23

RE: Vantage 7100 a HDD

hm, slušnost ještě nevymřela, ať Ti to šlape stále jak má R^
uživatel
poky1
23.05.2008, 22:58.04

RE: Vantage 7100 a HDD

A nahrava i kodovany programy z cslinku, čitelne samozrejme v PC? Na zaznam FTA je hdd vetsinou naprd.
uživatel
meduzka