Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 12:55.00

TPS

Skuste mi poradit ohladom SBCLi na TPS - funguje mi to asi tak 10 min. a potom z nicoho nic sa mi to zastavi a DM 7000 sa restartuje mam img. nemesis 4,2 skuste sa podelit o svoje skusenosti Dakujem
uživatel
Satana
08.08.2008, 13:08.45

RE: TPS

A nechceš zmeniť image , alebo to znova nahrať ? Všetko nanovo.
uživatel
oneeeee
08.08.2008, 13:18.15

RE: TPS

Mam to nahrane nanovo , ja pouzivam moltibooty a robi mi na kazdom image mozno ze nieco nemam zafajknute na SBCL neviem
uživatel
Satana
08.08.2008, 13:20.49

RE: TPS

mám tu samou sestavu a jede jak víno
uživatel
miro2
08.08.2008, 13:23.09

RE: TPS

ides cez router miro2? este doplnim ze pouzivam Mgcamd 1.3d a ty?
uživatel
Satana
08.08.2008, 14:36.48

RE: TPS

ano mám vše co ty
uživatel
miro2
08.08.2008, 19:40.15

TPS

Tyhle Vaše problémy neznám,jde vše OK, /OCTAGAN SF 918 HD/
uživatel
hery