| 08.08.2008, 12:55.00 | |
TPSSkuste mi poradit ohladom SBCLi na TPS - funguje mi to asi tak 10 min. a potom z nicoho nic sa mi to zastavi a DM 7000 sa restartuje mam img. nemesis 4,2 skuste sa podelit o svoje skusenosti Dakujem |
![]() Satana |
| 08.08.2008, 13:08.45 | |
RE: TPSA nechceš zmeniť image , alebo to znova nahrať ? Všetko nanovo. |
![]() oneeeee |
| 08.08.2008, 13:18.15 | |
RE: TPSMam to nahrane nanovo , ja pouzivam moltibooty a robi mi na kazdom image mozno ze nieco nemam zafajknute na SBCL neviem |
![]() Satana |
| 08.08.2008, 13:20.49 | |
RE: TPSmám tu samou sestavu a jede jak víno |
![]() miro2 |
| 08.08.2008, 13:23.09 | |
RE: TPSides cez router miro2? este doplnim ze pouzivam Mgcamd 1.3d a ty? |
![]() Satana |
| 08.08.2008, 14:36.48 | |
RE: TPSano mám vše co ty |
![]() miro2 |
| 08.08.2008, 19:40.15 | |
TPSTyhle Vaše problémy neznám,jde vše OK, /OCTAGAN SF 918 HD/ |
![]() hery |