Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 13:44.04

to redakce

zas šotek v článku https://www.parabola.cz/zpravicky/8209/trojka-stv-jiz-v-hdtv/ Asi má být(ne SkyLink): Na satelitní službě Digi TV bude dostupná jen SD verze Trojky. HD verze Trojky bude dostupná ze satelitu pouze na platformě SkyLink. Na satelitní službě SkyLink bude dostupná jen SD verze Trojky. UPC Direct sportovní kanál vysílat zatím nebude kvůli omezené kapacitě pro slovenské programy. Přidám obrázek: http://ss2.webz.cz/hdtv_programy.htm
uživatel
Standa2
08.08.2008, 13:45.51

RE: to redakce

Díky.
uživatel
redakce