| 08.08.2008, 13:44.04 | |
to redakcezas šotek v článku https://www.parabola.cz/zpravicky/8209/trojka-stv-jiz-v-hdtv/ Asi má být(ne SkyLink): Na satelitní službě Digi TV bude dostupná jen SD verze Trojky. HD verze Trojky bude dostupná ze satelitu pouze na platformě SkyLink. Na satelitní službě SkyLink bude dostupná jen SD verze Trojky. UPC Direct sportovní kanál vysílat zatím nebude kvůli omezené kapacitě pro slovenské programy. Přidám obrázek: http://ss2.webz.cz/hdtv_programy.htm |
![]() Standa2 |
| 08.08.2008, 13:45.51 | |
RE: to redakceDíky. |
![]() redakce |