| 08.08.2008, 15:05.22 | |
Diablo 2.3 a karta T-TPůjde mi T-T karta bez naprogramováni diabla nebo to budu muset nechat neprogramovat v CAS3? |
![]() Peri |
| 08.08.2008, 15:36.27 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TNejdříve by jsi nám mohl sdělit,jestli v něm nějaký sw je. |
![]() Sekyra |
| 08.08.2008, 15:45.16 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TDneska mi to přišlo domu,po vložení karty T-T pořád tma. Pod jakou položkou v menu Diabla to zjistím? |
![]() Peri |
| 08.08.2008, 15:54.22 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-Tjestli ti to prislo jako nove ..tak tam nic nemas .. ja jsem si koupil novou a musel jsem tam nainstalovat urcity soft....zalezi na pristroji...,ale vyckej tady ti poradi jestli napises konkretni udaje . :lookaround: |
![]() kos |
| 08.08.2008, 15:59.25 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TTeď to mám v Homecastu em200crci ale až se mi vrátí od doktora 8100pvr tak to bude pro něj. |
![]() Peri |
| 08.08.2008, 16:02.59 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-Tnevim, jestli to bez software půjde, ale měl by jsi někde v menu diabla zapnout čtečku karty, ale nevím, která je která. Jedna je velikosti sim a druhá na celou kartu. |
![]() alda10 |
| 08.08.2008, 16:08.32 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-Thttp://www.homecast.de/sc_downloads.php |
![]() kos |
| 08.08.2008, 16:28.52 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-T1. Naformátuj diablo a nahraj Unerworld 1.28 2. Nahraj Key.bin bez CZ a Sk Link, k dispozícii na : www.ab-forum.info súbor obsahuje aj CAIDS_CSK, ktorý tiež nahraj do diabla, pre podporu Cz a Sk kariet 3. Po zasunutí diabla do receivera nastav v receiveri v menu diabla : riadok 4 - Nastavenie modulu a po potvrdení riadok : 2 - Súbor Caids - CAIDS 3 - Auto PMT - Off 4 - Emulator - ON 5 - N2 AU - Off 6 - Priorita emulácie - 1:Cards-2:Emu 7 - Fixed CW - ON 8 - Nastavenie správ smartkarty - Show never ...a malo baísť všetko, čo potrebuješ aj s kartou... :8) |
![]() fuzak |
| 08.08.2008, 16:29.02 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TKódovací systém karty to najde a to je asi tak všechno :-/ |
![]() Peri |
| 08.08.2008, 16:48.03 | |
@fuzakK tomu naprogramování budu určitě potřebovat CAS3 a ten nemám.Nebyla by tu nějaká dobrá duše z Jindřichova Hradce nebo z Českých Budějovic která by mi to naprogramovala? |
![]() Peri |
| 08.08.2008, 17:33.38 | |
Diablo 2.3 a karta T-Tposlechni fuzaka,udělej to tak jak píše a jsi za vodou OK!!!! :laughing: :laughing: R^ |
![]() hery |
| 08.08.2008, 18:39.29 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TBez Cas si mimo... Ak sa chceš hrať s diablom, podmienka je vlastniť Cas... ;) To chceš každý deň utekať k nejakej dobrej duši, čo má CAS??? Za 30 dní prevozíš na cestách za programátorom plnú cenu CAS... :laughing: |
![]() fuzak |
| 08.08.2008, 18:41.39 | |
pre redakciuPrečo nefunguje delenie textu do odstavcov? :bigeyes: |
![]() fuzak |
| 08.08.2008, 18:47.00 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TPro začátek by mi to pomohlo,pak bych zase zainvestoval dál a lovil další stanice. |
![]() Peri |
| 08.08.2008, 19:20.22 | |
Perikup CAS2+ to to samé jako CAS3 akorád nemůžeš programovat karty,což si myslím,že asi nebudeš stojí cca 1.200,kč a stačí Ti to/jak říká FUZAK/ vše bude OK ,investice se Ti vyplatí věř mi. |
![]() hery |
| 08.08.2008, 19:32.24 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-TAsi se tomu nákupu nevyhnu,ještě že je v pondělí výplata. Díky všem za rady. |
![]() Peri |
| 09.08.2008, 13:37.00 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-Tproc je to diablo s cas3 tak drahe, vysvetli nekdo? A je nekde list, s jakymi rec. chodi a s jakymi ma problemy? |
![]() gorro |
| 13.08.2008, 03:25.30 | |
RE: Diablo 2.3 a karta T-Ttak nikdo se nema? :-)) Je diablo jeste k necemu kdyz bude koncit filmbox hd? |
![]() gorro |