Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.08.2008, 15:05.22

Diablo 2.3 a karta T-T

Půjde mi T-T karta bez naprogramováni diabla nebo to budu muset nechat neprogramovat v CAS3?
uživatel
Peri
08.08.2008, 15:36.27

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Nejdříve by jsi nám mohl sdělit,jestli v něm nějaký sw je.
uživatel
Sekyra
08.08.2008, 15:45.16

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Dneska mi to přišlo domu,po vložení karty T-T pořád tma. Pod jakou položkou v menu Diabla to zjistím?
uživatel
Peri
08.08.2008, 15:54.22

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

jestli ti to prislo jako nove ..tak tam nic nemas .. ja jsem si koupil novou a musel jsem tam nainstalovat urcity soft....zalezi na pristroji...,ale vyckej tady ti poradi jestli napises konkretni udaje . :lookaround:
uživatel
kos
08.08.2008, 15:59.25

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Teď to mám v Homecastu em200crci ale až se mi vrátí od doktora 8100pvr tak to bude pro něj.
uživatel
Peri
08.08.2008, 16:02.59

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

nevim, jestli to bez software půjde, ale měl by jsi někde v menu diabla zapnout čtečku karty, ale nevím, která je která. Jedna je velikosti sim a druhá na celou kartu.
uživatel
alda10
08.08.2008, 16:08.32

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

http://www.homecast.de/sc_downloads.php
uživatel
kos
08.08.2008, 16:28.52

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

1. Naformátuj diablo a nahraj Unerworld 1.28 2. Nahraj Key.bin bez CZ a Sk Link, k dispozícii na : www.ab-forum.info súbor obsahuje aj CAIDS_CSK, ktorý tiež nahraj do diabla, pre podporu Cz a Sk kariet 3. Po zasunutí diabla do receivera nastav v receiveri v menu diabla : riadok 4 - Nastavenie modulu a po potvrdení riadok : 2 - Súbor Caids - CAIDS 3 - Auto PMT - Off 4 - Emulator - ON 5 - N2 AU - Off 6 - Priorita emulácie - 1:Cards-2:Emu 7 - Fixed CW - ON 8 - Nastavenie správ smartkarty - Show never ...a malo baísť všetko, čo potrebuješ aj s kartou... :8)
uživatel
fuzak
08.08.2008, 16:29.02

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Kódovací systém karty to najde a to je asi tak všechno :-/
uživatel
Peri
08.08.2008, 16:48.03

@fuzak

K tomu naprogramování budu určitě potřebovat CAS3 a ten nemám.Nebyla by tu nějaká dobrá duše z Jindřichova Hradce nebo z Českých Budějovic která by mi to naprogramovala?
uživatel
Peri
08.08.2008, 17:33.38

Diablo 2.3 a karta T-T

poslechni fuzaka,udělej to tak jak píše a jsi za vodou OK!!!! :laughing: :laughing: R^
uživatel
hery
08.08.2008, 18:39.29

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Bez Cas si mimo... Ak sa chceš hrať s diablom, podmienka je vlastniť Cas... ;) To chceš každý deň utekať k nejakej dobrej duši, čo má CAS??? Za 30 dní prevozíš na cestách za programátorom plnú cenu CAS... :laughing:
uživatel
fuzak
08.08.2008, 18:41.39

pre redakciu

Prečo nefunguje delenie textu do odstavcov? :bigeyes:
uživatel
fuzak
08.08.2008, 18:47.00

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Pro začátek by mi to pomohlo,pak bych zase zainvestoval dál a lovil další stanice.
uživatel
Peri
08.08.2008, 19:20.22

Peri

kup CAS2+ to to samé jako CAS3 akorád nemůžeš programovat karty,což si myslím,že asi nebudeš stojí cca 1.200,kč a stačí Ti to/jak říká FUZAK/ vše bude OK ,investice se Ti vyplatí věř mi.
uživatel
hery
08.08.2008, 19:32.24

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

Asi se tomu nákupu nevyhnu,ještě že je v pondělí výplata. Díky všem za rady.
uživatel
Peri
09.08.2008, 13:37.00

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

proc je to diablo s cas3 tak drahe, vysvetli nekdo? A je nekde list, s jakymi rec. chodi a s jakymi ma problemy?
uživatel
gorro
13.08.2008, 03:25.30

RE: Diablo 2.3 a karta T-T

tak nikdo se nema? :-)) Je diablo jeste k necemu kdyz bude koncit filmbox hd?
uživatel
gorro