| 13.08.2008, 15:09.30 | |
Prima v analogu 24 K (Praha)Omlouvám se za téma mimo mísu...jede 24K (analog) z Prahy kde je Prima?..děkuji komukoliv za info a pochopení .. |
![]() Pájík |
| 13.08.2008, 16:20.56 | |
RE: Prima v analogu 24 K (Praha)dneska rano sel, ted nevim |
![]() J a |