Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 15:21.03

Skylink

Chci se zeptat když si zaplatím na kartě Skylink České programy pojede také Prima nebo ne?
uživatel
kdoporadi
13.08.2008, 15:22.28

RE: Skylink

hmm malo by
uživatel
Jupi
13.08.2008, 15:41.39

RE: Skylink

Prima ide....problem by mohol byt s novou:-)
uživatel
azbestko
13.08.2008, 15:51.17

Skylink

Jede tam (Skylink standard) ČT 1,ČT2, ČT24, Prima, Óčko, TA3, Joj, Markíza, STV1, STV2, STV3, TV Noe ;)
uživatel
smscz
13.08.2008, 15:52.41

RE: Skylink

Díky za odpověď
uživatel
kdoporadi
13.08.2008, 15:57.15

Skylink

Také ještě PublikTV a samozřejmě je ke standard kartě balíček MULTI na 2 měsíce zdarma nebo dražší varianta na 7měsíců zdarma.
uživatel
smscz