| 13.08.2008, 15:21.03 | |
SkylinkChci se zeptat když si zaplatím na kartě Skylink České programy pojede také Prima nebo ne? |
![]() kdoporadi |
| 13.08.2008, 15:22.28 | |
RE: Skylinkhmm malo by |
![]() Jupi |
| 13.08.2008, 15:41.39 | |
RE: SkylinkPrima ide....problem by mohol byt s novou:-) |
![]() azbestko |
| 13.08.2008, 15:51.17 | |
SkylinkJede tam (Skylink standard) ČT 1,ČT2, ČT24, Prima, Óčko, TA3, Joj, Markíza, STV1, STV2, STV3, TV Noe ;) |
![]() smscz |
| 13.08.2008, 15:52.41 | |
RE: SkylinkDíky za odpověď |
![]() kdoporadi |
| 13.08.2008, 15:57.15 | |
SkylinkTaké ještě PublikTV a samozřejmě je ke standard kartě balíček MULTI na 2 měsíce zdarma nebo dražší varianta na 7měsíců zdarma. |
![]() smscz |