Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 15:22.15

pls help-humax CR FOX

Mám problém so svojim Humaxom CR FOX. Stiahol som formulu v3 na upgrade firmwaru. Chcel by som však dostať do tejto bedničky nejaký emulátor, čo by mi umožnil sledovanie digi.. dá sa to??
uživatel
azbestko
13.08.2008, 15:27.58

RE: pls help-humax CR FOX

Nie bohužiaľ emulácia na tomto stroji sa nedá zrealizovať, je to starší typ a nemá soft podporu. Mám ho tiež a tiež ma to v minulosti zaujímalo.
uživatel
volga
13.08.2008, 15:34.40

RE: pls help-humax CR FOX

takže žiadne tuxy a tieto veci tam nejdu??
uživatel
azbestko
13.08.2008, 15:57.48

RE: pls help-humax CR FOX

tenhle prijimac jsem mel kdysi take, s cim vyborne funguje je Diablo, ale ani se nepokousej do nej davat i nejake updaty, vim ze pak lidi breceli jak zelvy, protoze to potom nehralo uz vubec. pokud nechces HD a mas Diablo, je to slusny klasicky prijimac. ale "neupravuj ho".
uživatel
Rambo
13.08.2008, 19:45.20

RE: pls help-humax CR FOX

DOBRE...nechám ho napokoji, ale ešte jedna vec. Keby chcem nejaký HD prijímač, aby mal soft podporu, poradili by ste mi, kt sa najviac oplatí v pomere cena/vykon?? :8) :8) ide mi len o to digi a na plazme by to vyzeralo lepšie :)
uživatel
azbestko