| 13.08.2008, 15:22.15 | |
pls help-humax CR FOXMám problém so svojim Humaxom CR FOX. Stiahol som formulu v3 na upgrade firmwaru. Chcel by som však dostať do tejto bedničky nejaký emulátor, čo by mi umožnil sledovanie digi.. dá sa to?? |
![]() azbestko |
| 13.08.2008, 15:27.58 | |
RE: pls help-humax CR FOXNie bohužiaľ emulácia na tomto stroji sa nedá zrealizovať, je to starší typ a nemá soft podporu. Mám ho tiež a tiež ma to v minulosti zaujímalo. |
![]() volga |
| 13.08.2008, 15:34.40 | |
RE: pls help-humax CR FOXtakže žiadne tuxy a tieto veci tam nejdu?? |
![]() azbestko |
| 13.08.2008, 15:57.48 | |
RE: pls help-humax CR FOXtenhle prijimac jsem mel kdysi take, s cim vyborne funguje je Diablo, ale ani se nepokousej do nej davat i nejake updaty, vim ze pak lidi breceli jak zelvy, protoze to potom nehralo uz vubec. pokud nechces HD a mas Diablo, je to slusny klasicky prijimac. ale "neupravuj ho". |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 19:45.20 | |
RE: pls help-humax CR FOXDOBRE...nechám ho napokoji, ale ešte jedna vec. Keby chcem nejaký HD prijímač, aby mal soft podporu, poradili by ste mi, kt sa najviac oplatí v pomere cena/vykon?? :8) :8) ide mi len o to digi a na plazme by to vyzeralo lepšie :) |
![]() azbestko |