Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 15:31.09

Skystar2-USBandDVBdream1.4i a HDTV z Badr 4 (26°E)

Zdravím přítomné. Je možné přijímat HDTV program z LOH (Beijing Olympics HD 12,169/V,SR 27500,FEC 3/4,DVB-S MPEG-4) na výše uvedenou kombinaci? Na internetu jsem našel, že DVB-S MPEG-4 a FEC 3/4 by snad karta uměla zpracovat (DVBdream mám nainstalovaný s kodekem H264). U programů DVB-S2 jsem pochopil, že mám díky odlišnému modulátoru (a asi i dalšímu HW) smůlu a potřebuji kartu ve verzi HD. U tohoto programu je ale uvedeno jen DVB-S. Pokud to jde a někdo to vyzkoušel, podělte se, prosím, o zkušenosti. Nemám motor a tak než povolím parabolu a přetočím ji na pozici 26°E, rád bych věděl jestli to má smysl. Děkuji jokr
uživatel
jokr
13.08.2008, 17:45.03

RE: Skystar2-USBandDVBdream1.4i a HDTV z Badr...

U kámoše to na stejnou kartu jde. Tak by ti to taky mělo fungovat. Asi nezbývá než vzít nářadí a zkusit to. Jen doufám že nemáš parabolu od UPC, na tu s BADRU 4 chytíš tak leda chřipku ;-)
uživatel
Martin79
13.08.2008, 17:46.14

RE: Skystar2-USBandDVBdream1.4i a HDTV z Badr...

U kámoše to na stejnou kartu jde. Tak by ti to taky mělo fungovat. Asi nezbývá než vzít nářadí a zkusit to. Jen doufám že nemáš parabolu od UPC, na tu s BADRU 4 chytíš tak leda chřipku ;-)
uživatel
Martin79
15.08.2008, 08:50.29

Martin79

Díky za info. Zkusím to. S anténou problém nebude (120cm).
uživatel
jokr