Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 15:59.37

multi focus,nebo monoblock

Co je lepší pro příjem Astra 19.2 a 23.5
uživatel
Rarich
13.08.2008, 16:01.16

RE: multi focus,nebo monoblock

pokud tyto družice tak INVERTO IDLP 40 na 80-85 cm parabolu nejjednodušší řešení ...
uživatel
lubos3nec
13.08.2008, 16:06.42

Najdou se zastánci obou řešení.

A také budou mít všichni svoji pravdu. Oboje má svoje výhody a oboje má také své nevýhody. Podstatné je, podle jakého měřítka budeš obě varianty posuzovat. Z pohledu ceny je lepší monoblok. Z pohledu variability je lepší multifokus. Z pohledu spolehlivosti je lepší monoblok. A pod.
uživatel
Enik
13.08.2008, 16:15.16

RE: multi focus,nebo monoblock

Na parabolu 80 cm monoblok mascom 4,3°, cena do 300 Kč.
uživatel
sirda
13.08.2008, 16:20.28

sirda

Kolik to je do třista (300) 199,- taky ? a co 99,- ? :sly: :sly:
uživatel
lubos3nec
13.08.2008, 16:21.51

RE: multi focus,nebo monoblock

ok, opravuji od 300,-
uživatel
sirda
13.08.2008, 17:09.10

RE:multi focus,nebo monoblock

Odpověď na tuto otázka je úplně jasná.Dva samostatné LNB a k tomu bych rovnou koupil 4 vstupový přepínač takže bude možné kdykoli sestavu rozšířit.
uživatel
BIDLO