| 13.08.2008, 15:59.37 | |
multi focus,nebo monoblockCo je lepší pro příjem Astra 19.2 a 23.5 |
![]() Rarich |
| 13.08.2008, 16:01.16 | |
RE: multi focus,nebo monoblockpokud tyto družice tak INVERTO IDLP 40 na 80-85 cm parabolu nejjednodušší řešení ... |
![]() lubos3nec |
| 13.08.2008, 16:06.42 | |
Najdou se zastánci obou řešení.A také budou mít všichni svoji pravdu. Oboje má svoje výhody a oboje má také své nevýhody. Podstatné je, podle jakého měřítka budeš obě varianty posuzovat. Z pohledu ceny je lepší monoblok. Z pohledu variability je lepší multifokus. Z pohledu spolehlivosti je lepší monoblok. A pod. |
![]() Enik |
| 13.08.2008, 16:15.16 | |
RE: multi focus,nebo monoblockNa parabolu 80 cm monoblok mascom 4,3°, cena do 300 Kč. |
![]() sirda |
| 13.08.2008, 16:20.28 | |
sirdaKolik to je do třista (300) 199,- taky ? a co 99,- ? :sly: :sly: |
![]() lubos3nec |
| 13.08.2008, 16:21.51 | |
RE: multi focus,nebo monoblockok, opravuji od 300,- |
![]() sirda |
| 13.08.2008, 17:09.10 | |
RE:multi focus,nebo monoblockOdpověď na tuto otázka je úplně jasná.Dva samostatné LNB a k tomu bych rovnou koupil 4 vstupový přepínač takže bude možné kdykoli sestavu rozšířit. |
![]() BIDLO |