| 13.08.2008, 16:53.00 | |
hery, vortimondNikdy jsem se timto jeste nezabyval, potreboval bych poradit, mam objednanou redukci USB - RS232, stahnul jsem si program Top Set 2.0, viz: http://www.topfield-sat.de/SVS-WEB/topset_en.html jde mi o to, zda mi to staci na to, abych si mohl upravit setting v prijimaci? Mam Topfielda 7710HDPVR. |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 18:21.43 | |
@RamboPotřebuješ soft na tu redukci, já se s tím trápil půl dne před týdnem než jsem to rozchodil na GI780 Xpeed, na práci se settingem používám STBDBManager (ale to už záleží asi na přijímači, hlavní je nejdřív ten ovladač k redukci). |
![]() decmen |
| 13.08.2008, 18:36.59 | |
RE: hery, vortimondPodľa čipu v redukcii naištaluješ príslušný ovládač bez pripojenia redukcie /driver býva priložený v balení/ Potom priradíš správny port a redukcia by mala správne pracovať. V niektorých prípadoch toto spojenie nestačí ale to už Ti musí potvrdiť alebo vyvrátiť majitaľ tohoto prijímača. |
![]() dempsey |
| 13.08.2008, 18:58.41 | |
RE: hery, vortimonddriver jsem si stahl take. Diky moc za pomoc decmene a dempsey. |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 19:06.02 | |
@RamboNo hlavně aby Ti fungoval, jak píše dempsey, záleží na chipu uvnitř, ne každý ovladač pasuje, a pak správně přiradit com-port. Tak hodně zdaru a trpělivosti. |
![]() decmen |
| 13.08.2008, 19:47.46 | |
decmenměl by to být USB-Treiber. podle txt by měl pasovat i na můj reciever - s daným firmware. |
![]() Rambo |