Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 17:21.25

K POLSATu (sateliták)

takže přijímač je spárován s kartou (obdoba DIGI TV) a je nutné občan PL (dá se za mírný poplatek obejít, většinou 50 zl navíc asi 430 kč ) vewzme si to na sebe většinou prodejce. Problém je spíš s měsíční platbou. dle výběru ( většinou FAMILIJNY) á 38 zl (290 kč) měsíc Abonament je min 24 měsíců a jelikož tě ten co si to vezme na sebe nezná, musíš tu částkzu zaplatit dopředu. Pak není vůbec žádný problém Shrneme to : 99 zl ( 761 Kč) přijímač s kartou 50 zl ( 400 kč) zprostředkování pl občana 38 zl ( 290 Kč) měsíčně nutno dopředu 24 á 290kč = 6960 Kč tedy celkem 8121 Kč za 24 měsíců Běž raději do emulace !
uživatel
juzek
16.08.2008, 15:56.13

re:

vše vychází cca na 5000Kč _balík mini R^
uživatel
over
16.08.2008, 19:01.25

fakt?

Paket Mini?a familijny by stál kolik?
uživatel
satelitek
21.08.2008, 21:13.20

RE: K POLSATu (sateliták)

www.polsatcyfrowy.pl
uživatel
over