| 13.08.2008, 17:52.49 | |
humax 5400+ digiNějak mi to nefunguje. Mám tam nahraný toh11.0. Nemohl by jste mi někdo poslat na adresu: tonda1t@seznam.cz , soubory s kterýma do běží. dík |
![]() tonda1t |
| 13.08.2008, 19:02.40 | |
RE: humax 5400+ digidej tam HoT 11.0 z www.laurals.com/humax.html a vse ti pobezi. Vcera odzkouseno. |
![]() Odys |