Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 17:52.49

humax 5400+ digi

Nějak mi to nefunguje. Mám tam nahraný toh11.0. Nemohl by jste mi někdo poslat na adresu: tonda1t@seznam.cz , soubory s kterýma do běží. dík
uživatel
tonda1t
13.08.2008, 19:02.40

RE: humax 5400+ digi

dej tam HoT 11.0 z www.laurals.com/humax.html a vse ti pobezi. Vcera odzkouseno.
uživatel
Odys