| 13.08.2008, 18:00.54 | |
skylink na českou adresuchtel jsem se zeptat jak funguji slovenske karty zaregistrovane na ceskou adresu je stim nejakej problem dekuji za reakce |
![]() san |
| 13.08.2008, 18:26.37 | |
skylink na českou adresuNení problém, funguje to. |
![]() smscz |
| 13.08.2008, 18:29.47 | |
RE: skylink na českou adresuRegistrace bez problémů,všechny programy fungují včetně MULTI. |
![]() dechovkar |
| 13.08.2008, 19:00.23 | |
RE: skylink na českou adresudik moc to sem potreboval |
![]() san |
| 20.08.2008, 12:25.38 | |
Sky link na českou adresuAno chci si Skylink kartu koupit a s registraci si myslim bude problem,pokut to opravdu jde na ceskou adresu tak je to pohoda.Ale myslim ze to musí být Občan Slovenska.Tak jak teda,poradíte? |
![]() sakalik1 |
| 20.08.2008, 16:33.15 | |
registraceNo vsechny prispevky o funkcni karte jsou ze zkusebni doby 28 dnu, co ale pak? Take resim registraci, ci na sebe, nebo nekoho z SK. |
![]() flukes |
| 20.08.2008, 23:58.54 | |
Registrace SkylinkJde o to,že na "žiadosti o aktiváciu"je potreba vyplnit jméno poplatníka a jeho číslo SIPA.Nevim ted ještě jistě jestli je to SIPO povinné vyplnit nebo ne.Prý se tady v diskuzi o tom někde psalo. |
![]() sakalik1 |