Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 18:00.54

skylink na českou adresu

chtel jsem se zeptat jak funguji slovenske karty zaregistrovane na ceskou adresu je stim nejakej problem dekuji za reakce
uživatel
san
13.08.2008, 18:26.37

skylink na českou adresu

Není problém, funguje to.
uživatel
smscz
13.08.2008, 18:29.47

RE: skylink na českou adresu

Registrace bez problémů,všechny programy fungují včetně MULTI.
uživatel
dechovkar
13.08.2008, 19:00.23

RE: skylink na českou adresu

dik moc to sem potreboval
uživatel
san
20.08.2008, 12:25.38

Sky link na českou adresu

Ano chci si Skylink kartu koupit a s registraci si myslim bude problem,pokut to opravdu jde na ceskou adresu tak je to pohoda.Ale myslim ze to musí být Občan Slovenska.Tak jak teda,poradíte?
uživatel
sakalik1
20.08.2008, 16:33.15

registrace

No vsechny prispevky o funkcni karte jsou ze zkusebni doby 28 dnu, co ale pak? Take resim registraci, ci na sebe, nebo nekoho z SK.
uživatel
flukes
20.08.2008, 23:58.54

Registrace Skylink

Jde o to,že na "žiadosti o aktiváciu"je potreba vyplnit jméno poplatníka a jeho číslo SIPA.Nevim ted ještě jistě jestli je to SIPO povinné vyplnit nebo ne.Prý se tady v diskuzi o tom někde psalo.
uživatel
sakalik1