| 13.08.2008, 18:24.47 | |
pristup k zakaznikovijiz jsem tady uvadel problem s reciewerem Topfield 6000cr,(barevny pruh v obraze),po odeslani k prodejci v ramci reklamace mi provedli update SW,ale bohuzel problem pretrvaval i po tomto kroku,zminil jsem se o problemu ktery se timto neopravil a prodejce mi nabidl jiny reciewer vymenou ,ale nabidl mi moznost dokonce si vybrat i z jinych recieweru,dnes mi prisel mascom 1101cr bez jakykoli doplatku s tim ze pri odeslani topfilda plati prijemce,skveli pristup ,rad bych timto prispevkem podekoval prodejci http://www.eltasat.cz/.DEKUJI |
![]() fram |
| 13.08.2008, 18:39.12 | |
RE: pristup k zakaznikoviAsi nechtěli mít další problémy s nespokojeným majitelem Topfielda a radši mu poslali bezproblémový mascom. |
![]() sirda |
| 13.08.2008, 18:51.54 | |
RE: pristup k zakaznikoviSirda , nepřeháněj , Mascom není výrobce , ale obchodní značka , a většínu si nechává vyrábět u HOMECASTU .... Tak ať žije HOMECAST :lookaround: :lookaround: |
![]() showboy |
| 13.08.2008, 19:01.42 | |
RE: pristup k zakaznikoviA eltasat. R^ |
![]() fram |
| 13.08.2008, 19:11.11 | |
RE: pristup k zakaznikoviNo, uprimne receno, odstranovat pruh v obraze jen prehranim firmwaru a jeste bez nasledneho otestovani nesvedci o valne profesionalite, nemyslite? :laughing: |
![]() radeq |
| 13.08.2008, 19:29.50 | |
RE: pristup k zakaznikoviUž se to tady probíralo mnohokrát, stačí se podívat do historie. Tato závada se u TF 6000Cr vyskytuje zcela běžně a přehrání fw nepomáhá. |
![]() sirda |
| 13.08.2008, 20:14.58 | |
RE: pristup k zakaznikoviPotvrzuji, tento problem se mi vyskytl dvakrat. Stacilo dat hlasitost na prijimaci na maximum a co nejmin hlasitost na tv a vse zmizelo. |
![]() barak200 |
| 13.08.2008, 20:35.42 | |
RE: pristup k zakaznikoviTak hoši, mně se rozbil DVB-T, po odeslání mi přišel zpět zcela nový Globo 7101T i se ztrátou času při poštovným do pěti dnů. Poslal jsem ho v jiný krabici bez účtenky.. Prostě mazec ten Eltasat, není lepší firma k řešení reklamace. |
![]() rysavy3 |
| 13.08.2008, 21:08.09 | |
rysavy3souhlasim,nikda jsem se nesetkal s takovym pristupem prodejce ,ruku na srdce jiz vydim ty kamenny tvare a udiv jinych prodejcu jak vidi rude, kdyz chci reklamovat podruhe ,myslite si ze by me dali vybrat z jineho sortimentu ani nahodou to vim jiste na 100pro a jeste by me vystavili za druhou reklamaci uctenku, :bomb: |
![]() fram |
| 13.08.2008, 21:36.39 | |
framePřeji eltasatu co nejvíc takových zákazníků jak jseš ty, u mně bys nepochodil, to by se muselo měnit 90% přijímačů, všude je něco, někdo to uzná a mávne rukou a pak se najde pitomec který nebude spokojen nikdy. Pokud si myslíš ,že ti to vyměnili proto abys byl spokojen tak to se mýlíš, oni se jednou ranou zbavili těžkoprodejného starého krámu a zároveň jednoho "těžkého zákazníka" |
![]() honzík |
| 13.08.2008, 21:48.02 | |
honzíkvim co jsem objednal ,bylo to pro rodice ,kteri nemaj potuchu co je emu a nebo hd ,chapes jsou uplne v jinym svete jako jini duchodci ,takze ten starej kram jak pises jim bohate staci ,ty si nabizej v prodejne treba banany :laughing: |
![]() fram |
| 13.08.2008, 22:03.23 | |
RE: pristup k zakaznikoviTF 6000 CR jsem namontoval cca 50 ks a pruh to udělá pouze při zesílení a to ještě někdy.Stačí ale přepnout na jiný kanál a je to ok. Za ty prachy je to určitě nejlepší přijímač. |
![]() kimi |
| 13.08.2008, 22:51.10 | |
kimimyslel si pochopitelně ten mascom,že jo!!! |
![]() spyko |
| 15.08.2008, 10:54.00 | |
RE: pristup k zakaznikoviZaujimave by bolo zistit, co s tymi vyreklamovanymi prijimacmi spravi vychvalovany predajca dalej.Ponukne ich na predaj niekomu inemu :))) Pri tolkych kladne vybavenych reklamaciach by som si tam uz prijimac nekupil - v sucasnosti musi byt kazdy jeden prijimac u neho po reklamacii . Kazda palica ma dva konce. |
![]() grantec |
| 15.08.2008, 20:04.07 | |
grantecmozna to delaji u vas |
![]() fram |