| 13.08.2008, 18:13.33 | |
FREE-XTV 2Jde někomu tenhle porno program na origoš kartu?Ostatní mi jdou,jen tenhle hlásí,že je kodován.Nebyl jsem týden doma.Předtím mi to šlo O.K.Tak nevím. |
![]() Sony |
| 13.08.2008, 18:49.38 | |
RE: FREE-XTV 2Máš pravdu nejede,ostatní OK |
![]() klocpi |
| 13.08.2008, 20:02.48 | |
RE: FREE-XTV 2skuste si preskenovat kanaly :laughing: |
![]() Shumi21 |
| 14.08.2008, 00:08.01 | |
FREE-XTV 2na origoš karte v Conaxe O.K. R^ |
![]() johndoug |