| 13.08.2008, 19:37.53 | |
topfield a nízký bitrateje pravda, že je Topfield 7710 náchylný na nízký bitrate? Nahrávání stanice s nízkým bitrate je nemožné... |
![]() žlab |
| 13.08.2008, 19:44.13 | |
žlabbohužel, občas se stane že na chvilku se jako by zastaví obraz, rozeběhne, pak s tím jsou v PC problémy. Jediné kde nemám problém jsou programy z CS Link (1, 2, Nova, Nova Cinema, Prima) |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 19:49.39 | |
Téma: topfield a nízký bitratejá mám problémy jen se stanicí CS FILM. Myslel jsem, že používají plovoucí kod proti nahrávání a dnes mi přišel od nich mejl, že to nekodují...tak zbývá jedině ten nízký bitrate. Při sledování filmu se to nezasekne...ale při přehrání nahrávky to po chvíli rovnou vypne a naskočí klasický TV příjem.... |
![]() žlab |
| 13.08.2008, 20:31.55 | |
žlabto se mi nezdá, pokud je nahrávka opravdu poškozená, poznáš to tak, že ti nepůjde stáhnout na Flashdisk. Už se mi stalo, že pokud tam byla chyba, začlo to stahovat a po pár procentech to vypadlo. Tak to zkus. |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 21:47.44 | |
RE: topfield a nízký bitratedík, ještě se naučit, jak to stáhnout na flešku...v manuálu to nemám ... ;) |
![]() žlab |
| 13.08.2008, 22:20.42 | |
žlabjednoduše, zastrč v předu flashku, v pravé horní části by se ti měl objevit znak propojení. Poté zmáčkni seznam nahraných programů ( 3. tlačítko vpravo od spodu) a pak žluté F3 (přesun do adresáře). Toť vše. začne kopírování. |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 22:23.15 | |
re: Rambodííík R^ :))) |
![]() žlab |
| 13.08.2008, 22:25.10 | |
RE: topfield a nízký bitratejinak se ti podívám, ale mám dojem že v manuálu to je. |
![]() Rambo |
| 13.08.2008, 22:35.50 | |
žlabstrana 74 českého i ang. manuálu |
![]() Rambo |
| 14.08.2008, 22:00.11 | |
re: Rambojj...už to běží...a dokonce dneska CS FILM bez kazu...ale nejsem dopředu moc velký optimista :))) |
![]() žlab |