Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 19:37.53

topfield a nízký bitrate

je pravda, že je Topfield 7710 náchylný na nízký bitrate? Nahrávání stanice s nízkým bitrate je nemožné...
uživatel
žlab
13.08.2008, 19:44.13

žlab

bohužel, občas se stane že na chvilku se jako by zastaví obraz, rozeběhne, pak s tím jsou v PC problémy. Jediné kde nemám problém jsou programy z CS Link (1, 2, Nova, Nova Cinema, Prima)
uživatel
Rambo
13.08.2008, 19:49.39

Téma: topfield a nízký bitrate

já mám problémy jen se stanicí CS FILM. Myslel jsem, že používají plovoucí kod proti nahrávání a dnes mi přišel od nich mejl, že to nekodují...tak zbývá jedině ten nízký bitrate. Při sledování filmu se to nezasekne...ale při přehrání nahrávky to po chvíli rovnou vypne a naskočí klasický TV příjem....
uživatel
žlab
13.08.2008, 20:31.55

žlab

to se mi nezdá, pokud je nahrávka opravdu poškozená, poznáš to tak, že ti nepůjde stáhnout na Flashdisk. Už se mi stalo, že pokud tam byla chyba, začlo to stahovat a po pár procentech to vypadlo. Tak to zkus.
uživatel
Rambo
13.08.2008, 21:47.44

RE: topfield a nízký bitrate

dík, ještě se naučit, jak to stáhnout na flešku...v manuálu to nemám ... ;)
uživatel
žlab
13.08.2008, 22:20.42

žlab

jednoduše, zastrč v předu flashku, v pravé horní části by se ti měl objevit znak propojení. Poté zmáčkni seznam nahraných programů ( 3. tlačítko vpravo od spodu) a pak žluté F3 (přesun do adresáře). Toť vše. začne kopírování.
uživatel
Rambo
13.08.2008, 22:23.15

re: Rambo

dííík R^ :)))
uživatel
žlab
13.08.2008, 22:25.10

RE: topfield a nízký bitrate

jinak se ti podívám, ale mám dojem že v manuálu to je.
uživatel
Rambo
13.08.2008, 22:35.50

žlab

strana 74 českého i ang. manuálu
uživatel
Rambo
14.08.2008, 22:00.11

re: Rambo

jj...už to běží...a dokonce dneska CS FILM bez kazu...ale nejsem dopředu moc velký optimista :)))
uživatel
žlab