| 13.08.2008, 20:48.43 | |
Nova,datový tokNemám možnost změřit,ale zdá se mi,že se zlepšil obraz na Nově,naproti tomu je zase Prima je nějaká horší.Že by nějaké úpravy? |
![]() Hanex |
| 13.08.2008, 20:51.08 | |
RE:Nova,datový toknemame zlate vlasy deda.. co takhle napsat jestli dvb-t nebo dvb-s????? |
![]() skohy |
| 13.08.2008, 20:55.57 | |
RE: Nova,datový tokUrčitě myslel CS Link. Nova furt stojí za dvě věci, to už i ten Public TV má vyšší datovej tok jak NOVA! Bitrejt Novy málokdy přesáhne 2,5 Mbps, zato Public TV má často i skoro 3 Mbps. Pokaždé, když koukám na Novu, přepnu si ono kouzelné zelené tlačítko na TechniSatu a často zde blednu, když vydím těch 0,85 - 1-9 Mbps, občas to vyleze i na 2,3Mbpspanečku!! A´tsejdou bodnout, ani ten standard - EPG nemají, opravdu asi nato nemají prachy, když všechny posílají na Bahamy. :lookaround: |
![]() Dejf |
| 13.08.2008, 21:01.53 | |
RE: Nova,datový tokno ze tuhle se nekdo ptal na dvb-t (praha) a ct2 jela taky 7mb.. spis to ale kolisalo mezi 3-4 mbps tak to jenom na okraj |
![]() skohy |
| 13.08.2008, 21:18.49 | |
RE: Nova,datový tokOmluva,myslel jsem dvb-s. |
![]() Hanex |
| 13.08.2008, 22:11.35 | |
RE: Nova,datový tokV tuhle chvíli má Nova v CL 1.85 Mbps |
![]() Hujer |