Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 20:48.43

Nova,datový tok

Nemám možnost změřit,ale zdá se mi,že se zlepšil obraz na Nově,naproti tomu je zase Prima je nějaká horší.Že by nějaké úpravy?
uživatel
Hanex
13.08.2008, 20:51.08

RE:Nova,datový tok

nemame zlate vlasy deda.. co takhle napsat jestli dvb-t nebo dvb-s?????
uživatel
skohy
13.08.2008, 20:55.57

RE: Nova,datový tok

Určitě myslel CS Link. Nova furt stojí za dvě věci, to už i ten Public TV má vyšší datovej tok jak NOVA! Bitrejt Novy málokdy přesáhne 2,5 Mbps, zato Public TV má často i skoro 3 Mbps. Pokaždé, když koukám na Novu, přepnu si ono kouzelné zelené tlačítko na TechniSatu a často zde blednu, když vydím těch 0,85 - 1-9 Mbps, občas to vyleze i na 2,3Mbpspanečku!! A´tsejdou bodnout, ani ten standard - EPG nemají, opravdu asi nato nemají prachy, když všechny posílají na Bahamy. :lookaround:
uživatel
Dejf
13.08.2008, 21:01.53

RE: Nova,datový tok

no ze tuhle se nekdo ptal na dvb-t (praha) a ct2 jela taky 7mb.. spis to ale kolisalo mezi 3-4 mbps tak to jenom na okraj
uživatel
skohy
13.08.2008, 21:18.49

RE: Nova,datový tok

Omluva,myslel jsem dvb-s.
uživatel
Hanex
13.08.2008, 22:11.35

RE: Nova,datový tok

V tuhle chvíli má Nova v CL 1.85 Mbps
uživatel
Hujer