| 13.08.2008, 20:54.29 | |
f-petrzalka0:1 7 min |
![]() DURAN |
| 13.08.2008, 21:34.52 | |
RE: f-petrzalka3:0 po polcase |
![]() Billysk |
| 13.08.2008, 22:40.38 | |
RE: f-petrzalka4:0 koniec.....smola ;P |
![]() Shumi21 |
| 13.08.2008, 22:57.11 | |
RE: f-petrzalkato bolo hrozne |
![]() dalko |
| 13.08.2008, 22:58.04 | |
RE: f-petrzalkahorsie ako vcera slavia |
![]() dalko |