Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 21:20.17

Chybějící EPG u Primy

Nevíte, kdy opět zapnou EPG na Priměna CS Linku? Už nejde několik dní. Nechápu, proč jsou u nás s tímto takové problémy! Nova to pro jistotu neřeší vůbec, vždyť to musí být levná služba proboha, proč nato stále kašlou? Hlavněže na UPC Direct to všude jde, na CS Linku je to problém! Ať jdou do háje zelenýho...
uživatel
Dejf
13.08.2008, 22:11.18

RE: Chybějící EPG u Primy

Vždyt jde a celou dobu co uvádíš..DM 7025
uživatel
petr47
13.08.2008, 22:29.03

RE: Chybějící EPG u Primy

Momentálně opravdu nejde- Topfield 6000 CRW
uživatel
Mydata
13.08.2008, 22:35.59

RE: Chybějící EPG u Primy

Ted jsem koukal..mě jde,možná to dream má v paměti,tudíž pravda nemohu vyloučit,že to opravdu nejde..mám to až do pátku do 0:50 ;)
uživatel
petr47
13.08.2008, 22:38.42

RE: Chybějící EPG u Primy

Na GI taky nejde.EPG na Primě šlo do šípku. :-/
uživatel
martin5
13.08.2008, 22:55.50

RE: Chybějící EPG u Primy

Me nejde :-(( A na Nove to take je na neci hlavu, hlavne ze mame ten teletext ze? At jde digitalizace k sipku. :-)ú))
uživatel
gorro
13.08.2008, 22:57.34

RE: Chybějící EPG u Primy

No tady je to asi věc CS Linku či spíše Media Vision,ono UPC si EPG také dělá samo.
uživatel
petr47
13.08.2008, 23:33.42

RE: Chybějící EPG u Primy

a upc ma take tak vyblitou novu?
uživatel
gorro
14.08.2008, 10:29.37

RE: Chybějící EPG u Primy

Třeba už konečně přejdou na správnou normu EPG,jako používá třeba ČT.Kéž by.....
uživatel
Saxon