| 13.08.2008, 21:20.17 | |
Chybějící EPG u PrimyNevíte, kdy opět zapnou EPG na Priměna CS Linku? Už nejde několik dní. Nechápu, proč jsou u nás s tímto takové problémy! Nova to pro jistotu neřeší vůbec, vždyť to musí být levná služba proboha, proč nato stále kašlou? Hlavněže na UPC Direct to všude jde, na CS Linku je to problém! Ať jdou do háje zelenýho... |
![]() Dejf |
| 13.08.2008, 22:11.18 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyVždyt jde a celou dobu co uvádíš..DM 7025 |
![]() petr47 |
| 13.08.2008, 22:29.03 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyMomentálně opravdu nejde- Topfield 6000 CRW |
![]() Mydata |
| 13.08.2008, 22:35.59 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyTed jsem koukal..mě jde,možná to dream má v paměti,tudíž pravda nemohu vyloučit,že to opravdu nejde..mám to až do pátku do 0:50 ;) |
![]() petr47 |
| 13.08.2008, 22:38.42 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyNa GI taky nejde.EPG na Primě šlo do šípku. :-/ |
![]() martin5 |
| 13.08.2008, 22:55.50 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyMe nejde :-(( A na Nove to take je na neci hlavu, hlavne ze mame ten teletext ze? At jde digitalizace k sipku. :-)ú)) |
![]() gorro |
| 13.08.2008, 22:57.34 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyNo tady je to asi věc CS Linku či spíše Media Vision,ono UPC si EPG také dělá samo. |
![]() petr47 |
| 13.08.2008, 23:33.42 | |
RE: Chybějící EPG u Primya upc ma take tak vyblitou novu? |
![]() gorro |
| 14.08.2008, 10:29.37 | |
RE: Chybějící EPG u PrimyTřeba už konečně přejdou na správnou normu EPG,jako používá třeba ČT.Kéž by..... |
![]() Saxon |