Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.08.2008, 21:41.06

Beta verze fw pro SHOWBOX

SHOWBOX S-300 sdílení přes RS232 s OPENBOXEM........... nastavení podobné jako u openu X 8X0.......testovací verze... ke stažení na známém foru cz
uživatel
Karlos1
14.08.2008, 08:02.57

RE: Beta verze fw pro SHOWBOX

Jo zajímavý .........
uživatel
showboy
14.08.2008, 10:21.37

RE: Beta verze fw pro SHOWBOX

Jak funguje sdílení přes RS232 mezi 2 Showboxy? Zajímalo by mě jestli se neseká jeden nebo druhý přijímač a jestli jdou sdílet 2 různé karty, např. Gital v jednom přijímači a Skylink v druhém přijímači, díky.
uživatel
sirda