| 13.08.2008, 22:42.41 | |
Optibox v setu - Dobrá volba??Ahoj všem znalcům, potřeboval bych poradit jestli je to dobrá volba. Mám TV : LG 32LB76 Nyní používám zakladní satelit s MASCOM MC1100CrMKII. Chtěl bych něco lepšího a koukám po této soupravě: http://www.eltasat.cz/zvyhodnene-sestavy/optibox-7710-cz-3-druzice Můžete mi prosím napsat jestli je do přijatelná volba nebo sestavu poupravit?? Děkuji mnohokrát, v této oblasti jsem Mega-LAMA |
![]() Sokolda |
| 13.08.2008, 23:12.49 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Ne neoplatí :(( Aneb z bláta do bažiny Rv |
![]() martin5 |
| 13.08.2008, 23:16.04 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Děkuji a nebo radši vyměnit pouze příjmač třeba za Topfield TF7700 HSCI ?? |
![]() Sokolda |
| 13.08.2008, 23:16.33 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Napiš v čem by sis představoval, že by měl být lepší. |
![]() Tomik535 |
| 13.08.2008, 23:18.51 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Jde mi hlavně o HD, TV to umí ale příjmač ne. Vím že je to spíš do budoucna, ale mám chuť si udělat radost a zlepšit obraz. |
![]() Sokolda |
| 13.08.2008, 23:21.07 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??určitě bych si zakoupil raději ten Topfield. Nebo třeba Ferdíka (Ferguson) 8800 jestli chceš EMU. Taky není vůbec špatnej. |
![]() vortimond |
| 13.08.2008, 23:22.31 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??...a čím ten HD přijmač chceš nakrmit. |
![]() martin5 |
| 13.08.2008, 23:24.00 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??To je otázka pro sokoldu. |
![]() martin5 |
| 13.08.2008, 23:25.17 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??pokud Ti jde o HD, tak 3 družice jsou nedostačující, takže motor, pokud ale nemáš originál přístupové karty, opět toho moc neulovíš, takže + modul diablo revize 2.31 CAS3 programátor = +dalších 4500Kč (např. Aukro) a nikdo neví jak dlouho vše pojede a to mám pocit, že zrovna Topfield si s ďáblem moc nerozumí |
![]() poky1 |
| 13.08.2008, 23:26.28 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??revize 2.3 ne 2.31 tam mělo být opět + |
![]() poky1 |
| 13.08.2008, 23:30.37 | |
@poky1Kopě Diabla=vyhozené peníze (pokud nejsem fanda-závislák). :-/ |
![]() martin5 |
| 13.08.2008, 23:32.44 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??jak pro koho, nesuď, pokud nevlastníš :8) a mnohem lepší než nějaké Camy jen s crypto za talíř! |
![]() poky1 |
| 13.08.2008, 23:51.47 | |
@poky1Sice zatím nevlastním,ale kdykoli můžu.V tuto chvíli ovšem není žádný důvod pro jeho pořízení :O |
![]() martin5 |
| 13.08.2008, 23:59.44 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Já taky ve Sportce nevyhrál, ale kdykoli můžu. :laughing: :laughing: ;) nemá cenu pokračovat v diskuzi:lookaround: |
![]() poky1 |
| 14.08.2008, 00:09.02 | |
@poky1Opravdu srovnání jak ze žurnálu :laughing: Kolik česky mluvících programů vlastně dekoduješ oproti obyčejnému příjmači s emulací? :O Jinak ostatní zahraniční jsou pro mne plevel,které pouze zabírají místo. :lookaround: |
![]() martin5 |
| 14.08.2008, 00:16.14 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??tady máš přehled HD kanálů, ono totiž v tomto vlákně jde o resiver s HD! http://en.kingofsat.net/hdtv.php a to že jsou i příjmače na které neexistují neoficiální softy Ti taky asi uniklo, dobrou |
![]() poky1 |
| 14.08.2008, 00:19.55 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Zase máš pravdu.HD je mi nějak ukradené,když tam češtinu až na dvě až tři vyjímky neuslyším Rv Rv Rv |
![]() martin5 |
| 14.08.2008, 00:32.31 | |
@poky1Tak jsem projel ten seznam a musím konstatovat,že asi dudeš snad multifunkční překladatel.V tom případě se to Diablo vyplatí už teď :laughing: R^ :O |
![]() martin5 |
| 14.08.2008, 11:31.01 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??Ty budeš asi taky dobrej umělec, to že jsou k dispozici další zvukové stopy či titulky většinou v Angličtině a Němčině taky nevíš? :(( |
![]() poky1 |
| 14.08.2008, 11:50.17 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??...titulky :laughing: To jsi mne pobavil.Na čtení mám časopis a ne televizi. :-/ |
![]() martin5 |
| 14.08.2008, 12:56.10 | |
@Martin5Tak tady pročítám ty tvoje ,,blitky" přestan ze sebe dělat stále většího hlupáka... Tvoje výroky.. "Zahraniční programy jsou plevel zabírají místo"... "HD je my ukradené bez češtiny"... atd.... Ukonči to strapnování tohle je sat.přijem a ten je ve velké většině hlavně o zahraničních stanicích.. Nech to být už vypni reciever,a zapni jen TV a koukej na "Dallas!" nebo " Emanuela" to je v CZ a uspokojí Tě to i mentálně.. ale tady už se přestan natřásat to zkoušej u vás v hospodě..nebo se večer trochu uč cizí jazyky.. |
![]() pat |
| 14.08.2008, 13:25.28 | |
@patTedˇjsi mi to nandal.Zřejmě nechápeš že satelitní příjem je o větším a hlavně svobodném výběru programu (pro tebe to napíšu polopatě,zkrátka nejsem nijak závislý na tom co mi někdo pustí pozemní cestou,jinak bych neměl ani ČT24,kterou již platím z koncesionářského poplatku).Pokud jde o výběr programů,tak ten raději nechej na mě.Jinak to že máš super HD techniku,kterou bohužel musíš využívat jenom na cizojazyčné programy a louskat přitom titulky je pouze tvůj problém. ;P |
![]() martin5 |
| 14.08.2008, 13:56.15 | |
@Martin5At je to problém každého čí chce..Ale podívej se jak začalo toto vlákno a jaká byla otázka ..a pak teda nechápu proč si do toho vlákna ZALEZ a začal tu vyloženě opruzovat.. Nebo snad někde byla otázka aby ses vyjadřoval co je dobrý ke koukání a co ne ?? Ano jak píšeš sám "výber programů nechej na mě" tak ale v tom případě tady nepočuju jestli jsou zahraniční programy plevel nebo ne..At každý kouká na co chce.. Tebe živě vidím jak v 19.30 nadáváš u zpráv na politiku a jak je všechno drahý..ve 20.00 otevíráš lahváče a koukáš na "Poštu pro Tebe" a začínají Ti téct první slzy smutku ve 23.00 máš ty lahváče v hlavě už 4 kusy tak zapneš Internet a ze vzteku napíšeš že všechny sat věci jsou vlastně na HO*VNO.. |
![]() pat |
| 14.08.2008, 14:23.51 | |
@patPouze mne zajímá důvod k nákupu techniky,která má tak omezené vyžití.Tvrdit o satelitní technice že je na "tvoje vulgární slovo"bych si nikdy nedovolil.Tuto techniku provozuju už od roku 93 a kontatuju,že pro výměnu SD příjmače za HD prozatím ještě není žádný důvod.Jinak se zamysli také nad sebou,jelikož jsi Sokoldovi také nijak neporadil. :-/ |
![]() martin5 |
| 14.08.2008, 23:44.38 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??u mě jsi trubka a hotovo, Pat má pravdu Filmbox HD sice můžu sledovat, ale stejně nekoukám, mnohem více mě zajímá kábl dojč a na ten máš smolíka s normálním tunerem, ja tože gavaril v šule pa rusky |
![]() poky1 |
| 15.08.2008, 09:18.17 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??No výborně,takže pokud jsem nevyhodil peníze za HD techniku pro kterou jako čech žijící v Česku a mluvíví češtinou jsem zatím nenašel využití tak jsem trubka.To už i v tom 93 roce byly pádnější argumenty k pořízení satelitního příjmače (Cable plus film a ti tví zamilovaní volní němci).Dnešní doba ale malinko pokročila a na satelitu je češtiny v SD dost a pro mne bude impuls k nákupu něčeho (IN) až při možnosti legálního příjmu několika HD programů s českým zvukem.Věř nebo ne,ale němčiny už mám za ty roky docela dost a není to ono.Tak asi tak. :-/ |
![]() martin5 |
| 15.08.2008, 09:22.11 | |
RE: Optibox v setu - Dobrá volba??mluvící tam patří |
![]() martin5 |