| 25.08.2008, 21:19.38 | |
Dreambox a sf team panelProsim Vas pri stlaceni modreho tlacitka na Dreamboxe-dialkovom mi pise "please download your panel" a ja neviem kde ho mam stiahnut pod akym nazvom.Poradte mi prosim ako ho tam dostat,dakujem |
![]() EMP |
| 26.08.2008, 10:08.44 | |
Zkus napsat jaký typ Dreamboxua také jaký image - název - jsi instaloval.Podívej se na http://sfteam.anfy.cz |
![]() bob.r |
| 26.08.2008, 10:34.25 | |
podívej se jak Ti radil bob.r+ jesli chceš dát poslední relesa od SF a neumíš imagenainstalovat přes rs232 a jseš na netu tak si nainstaluj new image expert.nastavení/aktualizace software/update z internetu,ovšem za předpokladuže máš v satboxu new fix pro feed pro tvůj box.Jesli ho tam nemáš tak vew image přes rs 232+fixfeed manual instal přes ftp klienta do tmp v boxu+instal přes blue panel v tmp. |
![]() kalanagg |
| 26.08.2008, 12:23.48 | |
RE: Dreambox a sf team panelasi tezko nainstaluje neco pres bluepanel kdyz mu to pise aby si stahnul panel .... |
![]() bublajs |