Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.08.2008, 21:19.38

Dreambox a sf team panel

Prosim Vas pri stlaceni modreho tlacitka na Dreamboxe-dialkovom mi pise "please download your panel" a ja neviem kde ho mam stiahnut pod akym nazvom.
Poradte mi prosim ako ho tam dostat,dakujem
uživatel
EMP
26.08.2008, 10:08.44

Zkus napsat jaký typ Dreamboxu

a také jaký image - název - jsi instaloval.
Podívej se na http://sfteam.anfy.cz
uživatel
bob.r
26.08.2008, 10:34.25

podívej se jak Ti radil bob.r

+ jesli chceš dát poslední relesa od SF a neumíš image
nainstalovat přes rs232 a jseš na netu tak si nainstaluj new image expert.nastavení/aktualizace software/update z internetu,ovšem za předpokladuže máš v satboxu new fix pro feed pro tvůj box.Jesli ho tam nemáš tak vew image přes rs 232+fixfeed manual instal přes ftp klienta do tmp v boxu+instal přes blue panel v tmp.
uživatel
kalanagg
26.08.2008, 12:23.48

RE: Dreambox a sf team panel

asi tezko nainstaluje neco pres bluepanel kdyz mu to pise aby si stahnul panel ....
uživatel
bublajs