| 25.08.2008, 20:39.16 | |
Registrácia T-T kartyOd kamárata z Ostravy mám prefotografovaný-Rozpis bezhotovostní platby SIPO. Sipo platí bankovým prevodom.Ktorý udaj mám napísať,aby mi regisrtracia cez internet bola úspešna.1.Identifikační číslo-Variabilní symbol,alebo 2.Spojovacíčíslo-Specificky symbol? |
![]() andre |
| 25.08.2008, 20:42.12 | |
RE: Registrácia T-T kartyvar. symbol |
![]() poky1 |
| 25.08.2008, 20:55.01 | |
@poky1v registraci T-T je jasně napsáno..spojovací číslo SIPO , obavám se že podáváš nepřesné informace :lookaround: |
![]() Murago |
| 25.08.2008, 20:59.39 | |
RE: Registrácia T-T kartyvar. symbol= č.SIPA,spec. symbol= spojovací číslo, pokud tam má TaT spojovací tak máš pravdu :8) R^ |
![]() poky1 |
| 25.08.2008, 21:04.19 | |
RE: Registrácia T-T kartya máš pravdu, TaT má spec. symbol, Gital má var. symbolTaT mám už dlouho tenkrát ještě se vše posílalo poštou a pro zákazníky beru Gitalky |
![]() poky1 |
| 25.08.2008, 21:22.18 | |
RegistráciaT-T kartyJe sice pravda že v registrácii T-T karty je napísano-spojovaci čislo SIPO,ale je tam aj to že ak neplatíte cez SIPO,tak je treba tam dať variabilny symbol pridelený českou televizi.Neviem či tým myslia práve ten udaj ktorý je na rozpise bezhotovostni platby pod č. 1.-identifikačni číslo-variabilni symol. |
![]() andre |
| 25.08.2008, 21:25.49 | |
@andreplatí SIPO tak tam dej spojovací číslo...ta druhá varianta se tě netýká, protože neplatí přímo ČT |
![]() Murago |
| 25.08.2008, 21:28.15 | |
RE: Registrácia T-T kartyjá jsem při registraci zadal spojvací číslo a je to ok |
![]() srutic |
| 25.08.2008, 21:34.41 | |
Murago , poky1Skúsim to Sipo,dúfam že to bude OK a diki za odpoved |
![]() andre |
| 25.08.2008, 22:27.23 | |
RE: Registrácia T-T kartyČo stále stresujete s tým Sipo,alebo var, symbolom,keď to už pri žiadnej z troch platforiem v Čechách a na Slovensku nie je potrebný údaj a už hodne dlho. |
![]() letas |
| 26.08.2008, 09:25.34 | |
RE:letastakze ak dobre chapu, pri registraci CZ karty na Slovensku, nebo SK karty v cechach uz neni potrebna registrace na daneho obcane? |
![]() alfasex |
| 26.08.2008, 09:30.47 | |
alfasexpresne tak dobre si to pochopil skylink môžeš už aj na seba zaregistrovať R^ |
![]() Jupi |
| 26.08.2008, 11:54.04 | |
Andre, podívej se semhttp://t-t.czZde máš vše, je to originál, stačí jen číst... |
![]() bob.r |
| 26.08.2008, 15:19.13 | |
RE: Registrácia T-T kartyjj, zaměř se hlavně na sekci otázky a odpovědi, :-/ |
![]() poky1 |