Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.08.2008, 20:39.16

Registrácia T-T karty

Od kamárata z Ostravy mám prefotografovaný-Rozpis bezhotovostní platby SIPO. Sipo platí bankovým prevodom.Ktorý udaj mám napísať,aby mi regisrtracia cez internet bola úspešna.1.Identifikační číslo-Variabilní symbol,alebo 2.Spojovacíčíslo-Specificky symbol?
uživatel
andre
25.08.2008, 20:42.12

RE: Registrácia T-T karty

var. symbol
uživatel
poky1
25.08.2008, 20:55.01

@poky1

v registraci T-T je jasně napsáno..spojovací číslo SIPO , obavám se že podáváš nepřesné informace :lookaround:
uživatel
Murago
25.08.2008, 20:59.39

RE: Registrácia T-T karty

var. symbol= č.SIPA,
spec. symbol= spojovací číslo, pokud tam má TaT spojovací tak máš pravdu :8) R^
uživatel
poky1
25.08.2008, 21:04.19

RE: Registrácia T-T karty

a máš pravdu, TaT má spec. symbol, Gital má var. symbol
TaT mám už dlouho tenkrát ještě se vše posílalo poštou a pro zákazníky beru Gitalky
uživatel
poky1
25.08.2008, 21:22.18

RegistráciaT-T karty

Je sice pravda že v registrácii T-T karty je napísano-spojovaci čislo SIPO,ale je tam aj to že ak neplatíte cez SIPO,tak je treba tam dať variabilny symbol pridelený českou televizi.Neviem či tým myslia práve ten udaj ktorý je na rozpise bezhotovostni platby pod č. 1.-identifikačni číslo-variabilni symol.
uživatel
andre
25.08.2008, 21:25.49

@andre

platí SIPO tak tam dej spojovací číslo...ta druhá varianta se tě netýká, protože neplatí přímo ČT
uživatel
Murago
25.08.2008, 21:28.15

RE: Registrácia T-T karty

já jsem při registraci zadal spojvací číslo a je to ok
uživatel
srutic
25.08.2008, 21:34.41

Murago , poky1

Skúsim to Sipo,dúfam že to bude OK a diki za odpoved
uživatel
andre
25.08.2008, 22:27.23

RE: Registrácia T-T karty

Čo stále stresujete s tým Sipo,alebo var, symbolom,keď to už pri žiadnej z troch platforiem v Čechách a na Slovensku nie je potrebný údaj a už hodne dlho.
uživatel
letas
26.08.2008, 09:25.34

RE:letas

takze ak dobre chapu, pri registraci CZ karty na Slovensku, nebo SK karty v cechach uz neni potrebna registrace na daneho obcane?
uživatel
alfasex
26.08.2008, 09:30.47

alfasex

presne tak dobre si to pochopil skylink môžeš už aj na seba zaregistrovať R^
uživatel
Jupi
26.08.2008, 11:54.04

Andre, podívej se sem

http://t-t.cz
Zde máš vše, je to originál, stačí jen číst...
uživatel
bob.r
26.08.2008, 15:19.13

RE: Registrácia T-T karty

jj, zaměř se hlavně na sekci otázky a odpovědi, :-/
uživatel
poky1