Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
25.08.2008, 23:14.16

openbox 820 displej

blbnu mi prve dva čislice na displeji napr.čas 22: 00 mam zrkadlovy pohlad 66: 00 aka chyba to može byt poradte niekto dík...
uživatel
rudy
25.08.2008, 23:16.09

RE: openbox 820 displej

skus reset.... :)
uživatel
mat
25.08.2008, 23:21.25

openbox 820 displej

reset čeho ja mam redion+jetag o.
uživatel
rudy
25.08.2008, 23:26.07

RE: openbox 820 displej

prijmača...
uživatel
mat
26.08.2008, 17:42.22

RE: openbox 820 displej

odpoj ho na asi 30 minut od el siete a radsej aj od lnb potom zapoj ak sa nepreberie servis
uživatel
implode
27.08.2008, 15:37.13

RE: openbox 820 displej

pomohlo to na čas už to mam zas
uživatel
rudy
27.08.2008, 15:42.22

RE: openbox 820 displej

može byt vadny displej
uživatel
rudy