Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 10:35.31

Redlight Italia

Nevíte někdo jestli přestaly vysílat redlight italia a mixx mam na to koupeny Ca modul 3.měsíce to normálně šlo a ted 3.dni K.O díky za odpověd
uživatel
Martini
26.08.2008, 10:40.03

RE: Redlight Italia

idu hladaj chybu u seba
uživatel
par32
26.08.2008, 11:19.02

Redlight Italia

A za toto si dal peniaze? No tak ma podrž. Nenachádzam slov. Bez komentára.
uživatel
stewe
26.08.2008, 11:20.10

RE: Redlight Italia

bez urážky... ale taky nechápu, jak si to někdo může koupit....
uživatel
kacenkin
26.08.2008, 11:22.58

RE: Redlight Italia

su....teda boli to jeho peniaze....ale aj keď kupil hluposť smutne je to že mu to neide
uživatel
par32
26.08.2008, 11:39.53

RE: Redlight Italia

ať si každy koupí co chce... nevím co je Vám potom
k věci:z důvodu, že 3 dny packet MCT a redlighty jsou součástí v DCW byl proveden update karet a příslušných Camů...
proveď reset přijímače a nech to chvíli na programu redlight mixx
uživatel
Babui
26.08.2008, 13:25.10

RE: Redlight Italia

Díky pomohlo to
uživatel
Martini
26.08.2008, 16:24.06

RE: Redlight Italia

prosím
uživatel
Babui