| 26.08.2008, 10:35.31 | |
Redlight ItaliaNevíte někdo jestli přestaly vysílat redlight italia a mixx mam na to koupeny Ca modul 3.měsíce to normálně šlo a ted 3.dni K.O díky za odpověd |
![]() Martini |
| 26.08.2008, 10:40.03 | |
RE: Redlight Italiaidu hladaj chybu u seba |
![]() par32 |
| 26.08.2008, 11:19.02 | |
Redlight ItaliaA za toto si dal peniaze? No tak ma podrž. Nenachádzam slov. Bez komentára. |
![]() stewe |
| 26.08.2008, 11:20.10 | |
RE: Redlight Italiabez urážky... ale taky nechápu, jak si to někdo může koupit.... |
![]() kacenkin |
| 26.08.2008, 11:22.58 | |
RE: Redlight Italiasu....teda boli to jeho peniaze....ale aj keď kupil hluposť smutne je to že mu to neide |
![]() par32 |
| 26.08.2008, 11:39.53 | |
RE: Redlight Italiaať si každy koupí co chce... nevím co je Vám potomk věci:z důvodu, že 3 dny packet MCT a redlighty jsou součástí v DCW byl proveden update karet a příslušných Camů... proveď reset přijímače a nech to chvíli na programu redlight mixx |
![]() Babui |
| 26.08.2008, 13:25.10 | |
RE: Redlight ItaliaDíky pomohlo to |
![]() Martini |
| 26.08.2008, 16:24.06 | |
RE: Redlight Italiaprosím |
![]() Babui |