Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 11:53.26

Febio Tv

nevie niekto či bude tento program aj v slovenskej Digi Tv? lebo v českej asi bude ak som to správne pochopil.
uživatel
Sk Jano
26.08.2008, 11:57.36

RE: Febio Tv

Ano pochopil jsi to správně.
uživatel
Digi tv
26.08.2008, 12:03.04

RE: Febio Tv

digi a nevieš ,či bude aj v slovenskej digi ?
uživatel
Sk Jano
26.08.2008, 12:04.22

RE: Febio Tv

nyní není otázkou kde bude, ale zda vůbec bude :-/
uživatel
kaspi
26.08.2008, 12:09.12

RE: Febio Tv

jj to je teda pravda. :)))
uživatel
Sk Jano
26.08.2008, 12:21.22

RE: Febio Tv

kaspi: myslis zda bude nebo zda bude v digi ?
uživatel
bublajs
26.08.2008, 13:45.34

RE: Febio Tv

tím zda bude myslím, zda vůbec bude, tj. zda bude existovat a nezůstane jen na papíře ;)
uživatel
kaspi
26.08.2008, 14:09.02

RE: Febio Tv

Kto vie či bude ešte Digi TV, keď bude Febio TV... :)))
uživatel
Milan C
26.08.2008, 15:54.22

RE: Febio Tv

Ne chlapi, s Febio TV to opravdu vidím bledě, ticho po pěšině, asi nesehnali sponzory, to samé TV Pohoda. Jedinou jistotu mám TV Barrandov 11.ledna 2009, ale kdy ho dají do Digi Tv nevím (asi časem, jako Novu Cinemu) :-/
uživatel
Dejf
26.08.2008, 22:19.04

RE:Febio Tv

Dejf má naprostou pravdu.Ze začátku bylo plno optimismu kolik že to nových stanic vznikne,jakáže to bude pro Novu a Primu obrovská konkurence a zatím to spíš vypadá že do těch pozemních muxů si budou přidávat nové programy právě obě zmíněné televize.
uživatel
BIDLO