| 26.08.2008, 11:53.26 | |
Febio Tvnevie niekto či bude tento program aj v slovenskej Digi Tv? lebo v českej asi bude ak som to správne pochopil. |
![]() Sk Jano |
| 26.08.2008, 11:57.36 | |
RE: Febio TvAno pochopil jsi to správně. |
![]() Digi tv |
| 26.08.2008, 12:03.04 | |
RE: Febio Tvdigi a nevieš ,či bude aj v slovenskej digi ? |
![]() Sk Jano |
| 26.08.2008, 12:04.22 | |
RE: Febio Tvnyní není otázkou kde bude, ale zda vůbec bude :-/ |
![]() kaspi |
| 26.08.2008, 12:09.12 | |
RE: Febio Tvjj to je teda pravda. :))) |
![]() Sk Jano |
| 26.08.2008, 12:21.22 | |
RE: Febio Tvkaspi: myslis zda bude nebo zda bude v digi ? |
![]() bublajs |
| 26.08.2008, 13:45.34 | |
RE: Febio Tvtím zda bude myslím, zda vůbec bude, tj. zda bude existovat a nezůstane jen na papíře ;) |
![]() kaspi |
| 26.08.2008, 14:09.02 | |
RE: Febio TvKto vie či bude ešte Digi TV, keď bude Febio TV... :))) |
![]() Milan C |
| 26.08.2008, 15:54.22 | |
RE: Febio TvNe chlapi, s Febio TV to opravdu vidím bledě, ticho po pěšině, asi nesehnali sponzory, to samé TV Pohoda. Jedinou jistotu mám TV Barrandov 11.ledna 2009, ale kdy ho dají do Digi Tv nevím (asi časem, jako Novu Cinemu) :-/ |
![]() Dejf |
| 26.08.2008, 22:19.04 | |
RE:Febio TvDejf má naprostou pravdu.Ze začátku bylo plno optimismu kolik že to nových stanic vznikne,jakáže to bude pro Novu a Primu obrovská konkurence a zatím to spíš vypadá že do těch pozemních muxů si budou přidávat nové programy právě obě zmíněné televize. |
![]() BIDLO |