| 26.08.2008, 13:50.43 | |
Žilina:Liberec?Bude v nejakej CZ TV? |
![]() MMZILINA |
| 26.08.2008, 13:57.40 | |
RE: Žilina:Liberec?na stv 3 urcite |
![]() Jupi |
| 26.08.2008, 16:57.34 | |
RE: Žilina:Liberec?aj v nejakej ceskej bude, lebo STV ziskala prava zo zapasu v libeci len za podmienky ze CT dostane prava na zapas v Ziline. |
![]() Billysk |
| 26.08.2008, 17:43.54 | |
zilina-libereceste su volne 2,slovom dva listky na ST A JT...ponahlajte sa |
![]() lubo540 |
| 26.08.2008, 18:12.20 | |
RE: Žilina:Liberec?uz je vypredane |
![]() Billysk |