Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 13:50.43

Žilina:Liberec?

Bude v nejakej CZ TV?
uživatel
MMZILINA
26.08.2008, 13:57.40

RE: Žilina:Liberec?

na stv 3 urcite
uživatel
Jupi
26.08.2008, 16:57.34

RE: Žilina:Liberec?

aj v nejakej ceskej bude, lebo STV ziskala prava zo zapasu v libeci len za podmienky ze CT dostane prava na zapas v Ziline.
uživatel
Billysk
26.08.2008, 17:43.54

zilina-liberec

este su volne 2,slovom dva listky na ST A JT...ponahlajte sa
uživatel
lubo540
26.08.2008, 18:12.20

RE: Žilina:Liberec?

uz je vypredane
uživatel
Billysk