Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 15:36.29

Přepínání konvertoru

Pánové prosim,proč se dá nastavit přepínání konvertoru 13-18 nebo 14-19V.Co je lepší hlavně kvůli motoru.SAB-HD.Motor SG2100A.
uživatel
Liska
26.08.2008, 15:49.57

RE: Přepínání konvertoru

Jakou máš délku koaxu?
uživatel
sirda
26.08.2008, 15:53.16

Pokud tam máš motor,

tak bych raději volil tu variantu 14/19. Jinak je to kvůli ztrátám napětí na dlouhém kabelu.
uživatel
Enik