| 26.08.2008, 15:36.29 | |
Přepínání konvertoruPánové prosim,proč se dá nastavit přepínání konvertoru 13-18 nebo 14-19V.Co je lepší hlavně kvůli motoru.SAB-HD.Motor SG2100A. |
![]() Liska |
| 26.08.2008, 15:49.57 | |
RE: Přepínání konvertoruJakou máš délku koaxu? |
![]() sirda |
| 26.08.2008, 15:53.16 | |
Pokud tam máš motor,tak bych raději volil tu variantu 14/19. Jinak je to kvůli ztrátám napětí na dlouhém kabelu. |
![]() Enik |