Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 16:20.37

POLSAT HBO HD TEST

Jde někomu na hotbirdu???/kodování seca2,NAGRAVISION 2 a 3/šlapeto na seca2 klíče OK běží film kod da vinci frekv.12265/27500/vertikál,
uživatel
hery
26.08.2008, 16:23.20

re:

ano asi před týdnem,
poděkování patří fusakovi
uživatel
Babui
26.08.2008, 16:28.42

Babui

Tak promiňte hoši,nevěděl jsem o tom,a teď tady něco zkoušíme s novým přístrojem a při skenování jsem to zjisil.
uživatel
hery
26.08.2008, 16:45.32

RE: POLSAT HBO HD TEST

Už sa nemôžem dočkať...
...kým sa mi dostane do rúk nový Octagon SF 918 HD...
Potom si preverím, či to HBO HD naozaj ide... :laughing: R^
uživatel
fuzak
26.08.2008, 16:46.16

re:POLSAT HBO HD TEST

nic, nic také jsem na to přišel náhodou
uživatel
Babui
26.08.2008, 17:01.55

fuzak

šlape to na stejný princip kodování jak FILMBOX HD CZ,přeju Ti to ať ho máš co nejdříve.Dnes jeden odešel zzanerovi a druhý Kysučanovi.
uživatel
hery
26.08.2008, 17:19.23

pre hery

Dík!!! R^
Musím ešte pootravovať misuta, aby mi pomohol s tým Octagonom, aby som mu prišiel na kobylku... :laughing:
uživatel
fuzak
26.08.2008, 17:24.45

RE: POLSAT HBO HD TEST

Inak mala by sa založiť cz-sk skupinka, ktorá by sa venovala buď na AB fore, alebo CSSF Octagonu HD, lebo sa mi zdá, že sa začína zvyšovať počet majiteľov a vzájomná pomoc, rady a softy by sa zišli aj v českoslovenčine... :)))
uživatel
fuzak
26.08.2008, 17:28.38

fuzak

Udělej to na AB.
uživatel
zzaner
26.08.2008, 17:48.04

fuzak

Máme založený skype team, jsi v něm stejně,tak,že o nic nejde. :laughing: :laughing: :)občas mě misut dává hádanky a nějaké špeky,ale jinak ok,bavme se!!!!!!!! :))
uživatel
hery
26.08.2008, 17:50.56

RE: POLSAT HBO HD TEST

To je celý misut... :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
fuzak
26.08.2008, 18:01.02

polsat hd

Kde si my len ti blbi asi tak zalozime skupinku....Aby sme panov neba i zema neobtazovali hlupymi otazkami...A aby sme neurazali tych takzvanych odbornikov na sat techniku...Teda ja mam zle skusenosti v reale s nimi.Predaju radi ale potom nedajboze sa im dovolat,zohnat ich atd...no uzasne
uživatel
lubo540
26.08.2008, 18:13.09

lubo540

Garantujem Ti,že na AB fore aj CSSF, keď potrebuješ pomoc, alebo radu, tak sa tam dočkáš, bez toho, aby sa niekto nad Tebou povyšoval... R^
uživatel
fuzak
26.08.2008, 19:02.36

Hery a Fuzak

Hery vždyť jsem ti to ráno říkal,že jede test,ale rokodovává Under--129,jinak zbytek pouze zvuk.Jede to samé co na normálním HBO PL.
Fuzak že se ozveš!Radvanice se těší,Petřvald taky :laughing: :laughing:
uživatel
misut
26.08.2008, 19:14.46

RE: POLSAT HBO HD TEST

Nejvíc mě na té 918 vadí, že pokaždé, když vytáhnu USB se restartuje.
uživatel
Janik
26.08.2008, 19:26.41

Janik

Chyba u tebe pouze se zobrazí nápis USB odpojeno.Restart je při novém firmu nebo softcamu s klíči,
uživatel
misut
26.08.2008, 19:50.45

misut

Ráno když si mě volal tak jsem měl jednání na firmě a asi jsem to nějak vynechal/HBO,HBO2 a COMEDY mi jede samozřejmě,o tom jsem si myslel,že jsme se bavili/nová frekv./ a o PREMIU.X.,""už si ho zkoušel? šlape?
uživatel
hery
26.08.2008, 21:15.43

@lubo540

Keby si cital fora, nenavazal by si sa do tachych ludi, ako je Fuzak. Viacej citaj a potom pis.
uživatel
gogo1