| 26.08.2008, 16:20.37 | |
POLSAT HBO HD TESTJde někomu na hotbirdu???/kodování seca2,NAGRAVISION 2 a 3/šlapeto na seca2 klíče OK běží film kod da vinci frekv.12265/27500/vertikál, |
![]() hery |
| 26.08.2008, 16:23.20 | |
re:ano asi před týdnem,poděkování patří fusakovi |
![]() Babui |
| 26.08.2008, 16:28.42 | |
BabuiTak promiňte hoši,nevěděl jsem o tom,a teď tady něco zkoušíme s novým přístrojem a při skenování jsem to zjisil. |
![]() hery |
| 26.08.2008, 16:45.32 | |
RE: POLSAT HBO HD TESTUž sa nemôžem dočkať......kým sa mi dostane do rúk nový Octagon SF 918 HD... Potom si preverím, či to HBO HD naozaj ide... :laughing: R^ |
![]() fuzak |
| 26.08.2008, 16:46.16 | |
re:POLSAT HBO HD TESTnic, nic také jsem na to přišel náhodou |
![]() Babui |
| 26.08.2008, 17:01.55 | |
fuzakšlape to na stejný princip kodování jak FILMBOX HD CZ,přeju Ti to ať ho máš co nejdříve.Dnes jeden odešel zzanerovi a druhý Kysučanovi. |
![]() hery |
| 26.08.2008, 17:19.23 | |
pre heryDík!!! R^Musím ešte pootravovať misuta, aby mi pomohol s tým Octagonom, aby som mu prišiel na kobylku... :laughing: |
![]() fuzak |
| 26.08.2008, 17:24.45 | |
RE: POLSAT HBO HD TESTInak mala by sa založiť cz-sk skupinka, ktorá by sa venovala buď na AB fore, alebo CSSF Octagonu HD, lebo sa mi zdá, že sa začína zvyšovať počet majiteľov a vzájomná pomoc, rady a softy by sa zišli aj v českoslovenčine... :))) |
![]() fuzak |
| 26.08.2008, 17:28.38 | |
fuzakUdělej to na AB. |
![]() zzaner |
| 26.08.2008, 17:48.04 | |
fuzakMáme založený skype team, jsi v něm stejně,tak,že o nic nejde. :laughing: :laughing: :)občas mě misut dává hádanky a nějaké špeky,ale jinak ok,bavme se!!!!!!!! :)) |
![]() hery |
| 26.08.2008, 17:50.56 | |
RE: POLSAT HBO HD TESTTo je celý misut... :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() fuzak |
| 26.08.2008, 18:01.02 | |
polsat hdKde si my len ti blbi asi tak zalozime skupinku....Aby sme panov neba i zema neobtazovali hlupymi otazkami...A aby sme neurazali tych takzvanych odbornikov na sat techniku...Teda ja mam zle skusenosti v reale s nimi.Predaju radi ale potom nedajboze sa im dovolat,zohnat ich atd...no uzasne |
![]() lubo540 |
| 26.08.2008, 18:13.09 | |
lubo540Garantujem Ti,že na AB fore aj CSSF, keď potrebuješ pomoc, alebo radu, tak sa tam dočkáš, bez toho, aby sa niekto nad Tebou povyšoval... R^ |
![]() fuzak |
| 26.08.2008, 19:02.36 | |
Hery a FuzakHery vždyť jsem ti to ráno říkal,že jede test,ale rokodovává Under--129,jinak zbytek pouze zvuk.Jede to samé co na normálním HBO PL.Fuzak že se ozveš!Radvanice se těší,Petřvald taky :laughing: :laughing: |
![]() misut |
| 26.08.2008, 19:14.46 | |
RE: POLSAT HBO HD TESTNejvíc mě na té 918 vadí, že pokaždé, když vytáhnu USB se restartuje. |
![]() Janik |
| 26.08.2008, 19:26.41 | |
JanikChyba u tebe pouze se zobrazí nápis USB odpojeno.Restart je při novém firmu nebo softcamu s klíči, |
![]() misut |
| 26.08.2008, 19:50.45 | |
misutRáno když si mě volal tak jsem měl jednání na firmě a asi jsem to nějak vynechal/HBO,HBO2 a COMEDY mi jede samozřejmě,o tom jsem si myslel,že jsme se bavili/nová frekv./ a o PREMIU.X.,""už si ho zkoušel? šlape? |
![]() hery |
| 26.08.2008, 21:15.43 | |
@lubo540Keby si cital fora, nenavazal by si sa do tachych ludi, ako je Fuzak. Viacej citaj a potom pis. |
![]() gogo1 |