Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 19:33.16

Clarketech 5000hd combo

zaslechl jsem že combo umí z dvb-t tuneru mpeg4.je tomu tak děkuji
uživatel
kosmik
26.08.2008, 19:42.03

RE: Clarketech 5000hd combo

mam IPBox 9000HD a DVB-T tuner umí HD Clarketech 5000hd combo asi taky bude umět
uživatel
1801
26.08.2008, 20:25.46

RE: Clarketech 5000hd combo

Ct5000HD vie DVB-t H264(MPEG-4), ale nevie AAC audio.
uživatel
gogo1
27.08.2008, 21:58.06

RE: Clarketech 5000hd combo

Ano, ale lepsi za podobnou cenu je Vantage HD 7100TS R^
uživatel
radeq
28.08.2008, 10:44.21

@radeq

Bolo by vhodne povedat asi aj preco. To co vidim na inych strankach tak ten vantage nie je bez problemov.
uživatel
gogo1