| 26.08.2008, 19:33.16 | |
Clarketech 5000hd combozaslechl jsem že combo umí z dvb-t tuneru mpeg4.je tomu tak děkuji |
![]() kosmik |
| 26.08.2008, 19:42.03 | |
RE: Clarketech 5000hd combomam IPBox 9000HD a DVB-T tuner umí HD Clarketech 5000hd combo asi taky bude umět |
![]() 1801 |
| 26.08.2008, 20:25.46 | |
RE: Clarketech 5000hd comboCt5000HD vie DVB-t H264(MPEG-4), ale nevie AAC audio. |
![]() gogo1 |
| 27.08.2008, 21:58.06 | |
RE: Clarketech 5000hd comboAno, ale lepsi za podobnou cenu je Vantage HD 7100TS R^ |
![]() radeq |
| 28.08.2008, 10:44.21 | |
@radeqBolo by vhodne povedat asi aj preco. To co vidim na inych strankach tak ten vantage nie je bez problemov. |
![]() gogo1 |